Skocz do zawartości

chinese style


jimi

Rekomendowane odpowiedzi

neurokinesisbylukaszbeb.jpg

Witam wszystkich. Wczoraj wieczorem wrzuciłem tą pracę do galerii finished ale szybko się zorientowałem że nieco odstaje od wysokiego poziomu. :/

To moja pierwsza praca wykonana w 3D (wcześniej zrobiłem parę tylko dla moich oczu ;) także czekam na wszelkie sugestie, co można by było zrobić inaczej, błędy etc. oraz ogólne opinie jak wam się podoba Im więcej tym lepiej!

Pozdrawiam.

Edytowane przez jimi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Blade i nudne oświetlenie, tzn. czarne cienie, światło białe, gdybyś to bardziej przemyślał, mógłbyś z tej pracy wyciągnąć więcej klimatu. Spróbowałabym np. błękitne światełko, ew. jakieś żółte lub czerwone latarnie, może od tyłu trochę różowego od tej chmury.

Raczej unikałabym czarnych chieni i czarnych miejsc na obrazku.

 

Galaktyka na dole niebardzo pasuje, za jasna i za bardzo przyciąga wzrok, no i jak jest mgła to gwiazdy nie byłyby tak widoczne.

 

Modele ładne.

 

Kadr i rozmieszczenie obiektów niezbyt ciekawy. Poczytaj na temat kompozycji. U ciebie jakby po prostu obiekty obok siebie byle by się zmieściły wszystkie w całości w kadrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze gratuluje przeniesienia watku do Wip'a. Szczerze, malo ktory nowy user zauwaza ze jego praca nie jest alpha i omega.

Co do samej pracy.

Wg mnie praca ma bardzo duzy potencjal, mozesz z tego wiele wyciagnac. Jak dla mnie glownie do poprawy swiatlo (to co ania pisala). Zwroc uwage ze bardzo malo rzeczy tak naprawde swieci na idealne bialo (dlatego tez ta flara po lewej wyglada tak sztucznie). Wiecej wypelniajacego swiatla - tak w skrocie.

Ziemia i kamienie wymagaja wiecej faktury, bardzo gladko teraz wygladaja.

O kompozycji pisac nie bede, to dla mnie jakies magiczne slowo :)

 

powodzenia

 

edit: flara jest po prawej... przez ten angielski ruch drogowy juz mi sie strony myla...

Edytowane przez mirach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nr2c.jpgStarałem się uwzględnić wasze uwagi. Mam nadzieję, że praca teraz bardziej przypadnie do gustu. :) No i oczywiście czekam na dalsze sugestie i dziękuje za poprzednie. :) Edytowane przez jimi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba dalej nie ma cieni, albo są zbyt miękkie.

Dodałabym trochę pustej przestrzeni u góry i po prawej, teraz takie obcięte i upchane.

Na korze drzewa przydałby się bump, normal albo displacement, jakaś struktura tej kory.

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nr4.jpg Zwiększyłem twardość cieni i zbumpowałem korę drzewa chociaż wgłębienia mogą być niewidoczne przy tej wielkości obrazka. Aha i dodałem tak jak pisała Ania trochę przestrzeni. Teraz naniosę drobne poprawy w phtshp i wrzucę już w większej rozdzielczości obrazek, bo są też inni użytkownicy którzy czekają na rady więc nie będę już Was zamęczał. :/ Pozdrawiam. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz, że chciałem wrzucić na tej środkowej wyspie postać, odwróconą plecami i medytującą, ;) pewnie to był by jakiś łysy mały budda ;) ale nie mam już sił na modelowanie postaci, a fotkę wydaje mi się ciężko by było dopasować idealnie. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności