Skocz do zawartości

Pajączek - volito+ps


mrbogus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No tak ... LOL ... wiesz bogus ... nikt tego nie skomentuje, bo to jest biedne strasznie ... porysuj najpierw olowkiem ... zacznij od kulki ... najwyzej od jabluszka ... :) ... jesli chcesz sie czegos nauczyc - duzo cwicz ... jesli nie starczy ci zapalu ... to nadal bedziesz rysowal takie fajne pajaczki cyklopy z bolacym zebem, ktore zamiast odwloka maja muszle blotniaka ...

 

Pozdrawiam i mimo wszystko zycze owocnych cwiczen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz otworzylem tego posta to niech strace i napisze, po prostu bardzo sie cieszymy ze pozwoliles nam popatrzec na to dzielo...ech ...jedno slowo... zenada, po co ludzie ktorzy nie potrafia rysowac, zamieszczaja tu swoje wypociny, ty liczysz na jakies pochwaly, porady, krytyke, na co, po co, boze... chyba ze to po prostu doskonale przemyslany zart przedprymaaprilisowy, jezeli tak to zrywam boki... szalenstwo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od pytania ?? Ile masz lat ??

I drugie: Czy to naprawde jest tablet ?? bo ja myszka tak potrafie (nie mowie ze wiecej, ale tak bym zrobil :))

 

I jeszcze jedno: Jezeli to jest przod pajaka to ciezko by tam bylo jakas krew zobaczyc a jezeli tyl to tez odpada bo pajaki nie miewaja sraczki.

 

Tak jak juz tutaj mowili, potrenuj najpierw w domu, z tutoriali ksiazek, na papierze i dopiero potem sie wyrywaj do pokazywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bogus prace są bardzo ale to bardzo słabe. Tablecik mozesz jak narazie odłozyc na bok i pomyslec o ołówkach. Proponuje zacząc od podstaw i zajrzec do antykwariatu po ksiazki, choc i na sieci mozna znalezc wartosciowe rzeczy. Narazie rysunki na tablecie sobie daruj, poprostu Ci nie wychodza.

A wy panowie troche kultury. To nie jest podwórko.

Pzodrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisujęsie pod tym co Tiger napisał.

A tak od siebie takie małe spostrzezenie - mam wrażenie ze nastala ostanio moda na posiadanie tabletu. dlatego taki maly postulat - jeżeli słabo rysujecie , to przde wszytkim ołowek, martwe natury, perspektywa kompozycja i wiele godzin wysiedzianych przed kartka papieru. Kupno tabletu w żaden sposób nie sprawi że wasze prace będą lepsze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo ludzie ... jestem \"kumplem bogusia\" nie pisze zeby go podbudowac czy go bronic :D ... jego prace moze nie sa rewelacyjne ale jednak gdy je wam pokazuje i slyszy wasza krytyke w stylu odwlok nie teges gdzie przod itd... to sie zacznie sam uczyc na wlasnych bledach ... natomiast gdyby swoje prace trzymal w szafie i byscie go nie kierowali w zadna strone to kto wie co by wyszlo z jego pracy ;p natomiast moze za jakies pol roku bedziecie mu zazdroscic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauwaz tylko ze tu sa same blendy i nie ma czego krytykować, prace w stylu pajączek czy mrówka nie są zbyt ambitne, najlepiej Bogus zrob tak jak inni np. ja za olowek i szoru, szoru pozbieraj najlepsze wedlug ciebie prace i dopiero to pokazuj a nie 3 kreski na krzyz i pomazane byle jak. Nie jestem wybitnym znawcą od tego są moderatorzy ale naprawde dobrze by bylo gdybys sie wziol za cos ambitniejszego no to tyle

 

pozdrawiam

mw4d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo mw4d, oprocz tego olowka w rece to jeszcze slownik bys wzial :D... a tak na serio, to zapytam sie bogusia cos: podoba ci sie to, co zrobiles? jezeli tak, to slusznie ze to umiesciles, bo przynajmniej wiesz zze tak nie jest. jezeli ci sie nie podoba, to mogles nam oszczedzic :) i zabrac sie do dalszej pracki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ble :D jakos nigdy sie grafika nie interesowalem ale poogladalem wczoraj prace z tematu speed od poczatku do konca potem patrzylem na tutoriale itd.. no i troszku mnie wciagnelo i pobawilem sie troszke moja lapka i tak sie zastanawiam np jak zrobic linie papilarne i ogolnie szczegoly narazie to wyglada strasznie komiksowo :) ale moze za jakis tydzien ...

 

fotki zostaly usuniete ;p

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności