Jump to content

ChC12 Gruby i chudy by Ortheza


ortheza
 Share

Recommended Posts

No mnie osobiście bardzo się podoba. W szczególności chudy:) Ale chyba najgorzej nadal wyszło tło. Na postaciach (jak na razie ) widać dość mocno pędzel, a tło zrobione ze zdjęcia/brusha z cegłami czy jak tam zrobiłeś:) W każdym bądź razie strasznie to ze sobą kontrastuje. No i te otwory po kulach imo powinny być bardziej nieregularne.

No ale to takie uwagi początkującego kolegi:)

Link to comment
Share on other sites

Hehe, mnie osobiście tło nie przeszkadza; w kolorze ciekawe i fakturę ma fajną. Masz sztuczne światło z góry... gdy namalujesz stożek światła i głęboki cień poza nim, stworzy się ciekawy klimat, ale ciężko będzie Ci utrzymać chyba ten kolor tła. Dziury po kulach powinny zapewne powodować odprysk i generalnie większe zniszczenia tynku (tak myślę, bo nie widziałem osobiście). Za ahtegiem skłoniłbym się ku pogrubieniu grubasa i odchudzeniu cwaniaczka z bronią maszynową. Póki co bowiem, bardziej kojarzy mi się ta scenka z tytułem "duży i mały" niż "gruby i chudy".

 

Pamiętam z różnych Twoich prac, że często lubisz odpuścić detal skupiając się na ekspresji. Tutaj już od niego nie uciekniesz, bo praca- mam wrażenie - straci sporo na atrakcyjności. Wydaje mi się, że przydało by się poćwiczyć faktury materiału, highlightsy na broni i butach, jakieś krosty a twarzy albo włosy wystające z uszu etc.

 

Praca ma potencjał :)

Link to comment
Share on other sites

Heh tak sobie myślę, że we trójkę z ahtegiem nie tylko nawiązujemy do ciemnych typów, ale i zastosowaliśmy podobne światło. Nasze prace na tle innych prac konkursowych będą trochę monotonne, jak z jednego pieca :)

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy