Skocz do zawartości

SCENA 3D: Spelunka :-)


Rascal

Rekomendowane odpowiedzi

Będziesz robił (poprawiał) poręcze to zastanów się nad tym czy nie powinny być również umieszczone nad otworem w suficie, bo narazie mam wrażenie jakby zaraz miał ktoś wlecieć na schody, ale ze strony zupełnie przez Ciebie nie przewidzianej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

pracka bez bledow ?

popraw porecze bo razi sa tak male wzgledem schodow i dzwi obok ze jak by koles tam zchodzil to chyba kutasem by sie trzymal tej poreczy bo inaczej wy wypadl po pijaku. Chyba ze to bylo zamierzone to dodaj na podlodze mase zebow i dorzuc okularki i bedzie spoko.

Cala pracka bardzo fajna tylko to razi co wyzej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosc bledow bedzie oczywiscie poprawione. Ogolnie to ma byc taka pracka totalnie na luzie :) bez zaglebiania sie w normy budowlane, faktem jest od strony architektonicznej jest bez sensu, ale wkoncu taki byl zamiar :)

 

Nie uzywam gotowcow, zazwyczaj jedna textura to zlepek w niektorych przypadkach kilku innych elementow fotek czy innych wzorow + reczne domalowki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinieneś dodac jakies obiekty na powierzchni (jakąś barierke znak itp - cokolwiek) no oczywiście jakies niebo by sie przydało. No i jeszce zrób cos z tą "kanapą" bo wydaje mi się że rzuca światło na ściane jagby w srodku miała złoto. poza tym Extra

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubie takie klimaty. Może byś dodał np. Wózek inwalidzki, lub coś w tym stylu menelki często chodzą-jeżdzą na wózkach :-))) Kiedys zrobiłem podobną scenę, napewno wiele jej brakuje do twojej, aczkolwiek uważam że nie jest aż tak tragiczna :-)

 

A twoja jest super :-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności