Skocz do zawartości

Modele 3d: Teczka by Davegraph (Up 5.08)


Davegraph

Rekomendowane odpowiedzi

Całkiem fajny kluczyk ;]

 

Może to moje czepialstwo ale trochę kłuje w oczy:

ten soft detal na normal mapie, troszeczkę za silny.

Spekular za mocny i kompletnie biały, przy małym świetle będzie się za bardzo błyszczeć , jak już możesz używać kolorowego to rób np niebieski do czerwonego obiektu bo tak to nie zobaczysz kontrastu (nawet do naj jaśniejszych miejsc lepiej uważać z tak nasyconą bielom, zawsze lepiej dać bardziej zimny kolor). Pewnych miejsc na siatce też nie rozumiem ale nie przekroczyłeś 2k tri więc chyba jest ok ;] .

Ogólnie mechaniczne rzeczy ci dobrze idą sprubuj więcej ograniki ;].

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

prrszalony - tak, zastanawiam się też na takimi mini wątkami z innymi materiałami np. plastik , kamień, drewno czy szkło ale to na razie pomysł,

co do metalu to tak zrobię , kilka modeli przyniszczonych i kilka w normalnym stanie , dzięki.

 

Przybysz - może faktycznie troszkę duży , spróbuję jeszcze po testować,dzięki.

 

F/X - dzięki za sugestię.

 

Kruku - dzięki za porady , sprubuję to wykorzystać a co do organiki to coś na samym końcu może zmajstruję ale boje się rezultatów ;]

 

CzAK1 - wielkie dzięki , dokładnie tak , mam w planach przygotować przynajmniej jeden większy interior i exterior.

 

donMario - siatki już teraz nie poprawię ale takie teksty skłaniają mnie do refleksji i nad lepszym planowaniem i budowaniem siatki modelu na przyszłość więc wielkie dzięki za motywację ;) Sprubuję zeskalować texa do 1k, być może wielkiej różnicy nie będzie to zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności