Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Max3D.pl

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Napisano

Z góry przepraszam, jeśli ten temat był już poruszany na forum, lub w którymś z tutoriali, ale bardzo mi się spieszy z odpowiedzią i nie mam czasu szukać.

 

Potrzebuję wyeksportować scenę z maxa do wektorowej grafiki Adobe Illustratora, ale nie w 2d (same splajny) tylko obiekty 3d. Podejrzewam, że można to zrobić exportując to do jakiegoś formatu posredniego, ale nie mogę tego sprawdzić, bo tryout AI mi się skończył :[

 

Jeśli ktoś wie jak to zrobić, to prosze o odpowiedź, ewentualnie linka do jakiegoś artykułu o tym traktującego,

 

Dzięki!

  • Odpowiedzi 4
  • Wyświetleń 996
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisano

Heh moja pomyłka. Nie chodziło mi konkretnie o .ai tylko ogólnie do Adobe Illustratora. Juz do tego zreszta doszedlem, wystarczy export do AutoCADowskiego DXFa :]

Napisano

dosyc stary watek ale mam podobny problem z tym ze potrzebuje wyeksportowac obiekt do wektora. Ale nie przestrzeny tylko poszczegolne rzuty, jak robie dfx to aksonometrie mi robi. Nie wie ktos jak zdefininiowac export konkretnego rzutu? Bylbym baaaaaaaaardzo wdzieczny za pomoc :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.