Skocz do zawartości

3ds max 2010 a Windows 7


krakusek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy ktoś ma zainstalowaną bete Windowsa 7 i próbował na nim odpalić nowego maxa?

Instalowałem na kilka sposobów triala, i za kazdym razem podczas uruchamiania max sie wykrzacza...

chciałbym się dowiedzieć czy to wina bety Windowsa, czy moze cos u mnie jest nie tak, a u innych chodzi...

 

z góry dziękuje za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

@RA - trial 2009 chodzi... 2010 sie wykrzacza...

 

@aduko - praktycznie jest to juz prawie RC :), a w sumie wszystko inne chodzi, nie mialem problemu z zadnym innym oprogramowaniem, w sumie lepiej niz na viscie, bo na viscie zdazaly sie przypadki ze starszy program odmawial wspolpracy...

 

ps. oczywiscie zapomnialem dodac ze chodzi mi o system 32bit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podłącze się pod temat.... Mianowicie mam 4GB ramu +Windowsa 7 x64 + Maxa 2009 x64.... i niby wszystko ok..... ale po jakimś czasie zabawy w maxie wyskakuje okienko ze mało pamięci i w ogóle...i po chwili wywala maxa. Na moim złomku (768mb ram) przy tak malej scenie tak nie było..... Może Windows 7 jakoś blokuje przydzielana pamiec dla jednego programu albo co...?

nie wiecie nic na ten temat?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukas_lu

wyłącz wszystkie kompozycje wizualne i kompozycje pulpitu...

Uruchom aplikacje jako administrator...

A jak to nie pomoże spróbuj pobawić się ze zgodnością systemu...

Mi pomogło...Mam nadzieje że i Tobie pomoże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję, oprócz powyższych rad, dbanie o 1.stałą defragmentację dysku dobrym programem, np JkDefrag/z brzydkim interfejsem :)/ 2.czyszczenie ze śmieci,defragmentację rejestru i KOMPAKTOWANIE rejestru co najmniej raz dziennie.Przy rozbudowanej architekturze bibliotek uzywanych przez maxa to jest bardzo ważne i nawet największy ram i cpu się zamuli gdy jest bałagan....i nie używać tweakerów, czy RAM-przyśpieszaczy bo to początek nieszczęscia i gwarancja ciągłaych reinstalacji i zawieszek.......pzdr

 

dodam,ze nie mam żadnego cudu, jakiegoś acera z dodanym ramem i win 7 ultimate... i max oraz zbrush chodzą dużo lepiej niż w xp nawet na wyższych res'ach.

Edytowane przez naveth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podłącze się pod temat.... Mianowicie mam 4GB ramu +Windowsa 7 x64 + Maxa 2009 x64.... i niby wszystko ok..... ale po jakimś czasie zabawy w maxie wyskakuje okienko ze mało pamięci i w ogóle...i po chwili wywala maxa. Na moim złomku (768mb ram) przy tak malej scenie tak

Pozdrawiam

Też tak mam na MAx2010sp1 i Vista x64, wtedy gdy włącze sobie hardware Shading. Wtedy ram znika w zastraszającym tępie. Gdy używam starego cieniowania w podglądzie ram nie znika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności