Skocz do zawartości

[Sprzedam] Autodesk 3ds Max Design 2009


Gość alltech

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam nie rejestrowanego Autodesk 3ds Max Design 2009

 

Program nie był używany jest oryginalnie zapakowany i zaplombowany.

 

Cena jaka mnie interesuje to 50% wartości programu.

Edytowane przez alltech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

I znowu będzie dyskusja . Jedni twierdzą , że zgodnie z prawem Unijnym można a to jest nadrzędne nad zapisami umowy, inni że łamiąc postanowienia wstępne nie jesteś już wcale ich posiadaczem - wedle uznania.

 

A ja proponuje nie komentować jeśli nie jest się zainteresowanym gdyż jest to oferta handlowa, wystawiam na to FV, jest to oryginalnie zaplombowane nie było używane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

po pierwsze , maxy to produkt ścislego zarachowania , wiec ciekawsze byloby skad sie ta licencja wziela - i od kogo.

 

 

Po drugie, tak astrachujac od tej aukcji to sie zastanawiam wlasnie jak wlasciciel maxa ( lub wielu maxow) zmarłby , lub wszedłby na nie komornik, to dalej nie mozna tego sprzedac ?

 

pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku kupna oprogramowania w raz z licencją firmy Autodesk u autoryzowanego reselera w Polsce masz prawo do 30 dni (w przypadku gdy pudełko nie zostało naruszone a licencja i klucz aktywacyjny nie został użyty) za zwrotem pieniędzy oddać to oprogramowanie u reselera który Ci to sprzedał. Po 30 dniach podobno można się jeszcze starać ale to już zależy od Autodesku czy przyjmie zwrot. Proponuje kontakt ze specjalistą ds. produktów firmy Autodesk, Tomaszem Babiczem z autoryzowanego reselera na polskę, firmy Janusz Rupik PVP. Możesz się też dopytać o szczegóły licencji i prawa do odsprzedaży.

 

Tomasz Babicz

Specjalista ds. Handlowych

telefon +48 32 388 27 98

telefon +48 22 257 00 80

mobile +48 668 49 59 95

e-mail: [email protected]

 

Kannu - Generalnie licencje na produkty Autodesku da się przetransferować jedynie w przypadku bankructwa firmy lub przejęciu firmy przez inną firmę, też w innych szczególnych przypadkach opisanych w licencji. W innych przypadkach po prostu nie możesz sprzedać już używanej licencji.

Edytowane przez Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kannu - Generalnie licencje na produkty Autodesku da się przetransferować jedynie w przypadku bankructwa firmy lub przejęciu firmy przez inną firmę, też w innych szczególnych przypadkach opisanych w licencji. W innych przypadkach po prostu nie możesz sprzedać już używanej licencji.

 

No właśnie próbowaliśmy przetransferować licencje międzi dwoma firmami kiedyś. Po miesiącu użerania się z tym wszyscy sobie to odpuścili, w szczególności mój szef :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby rozwiać wasze wątpliwości nie jestem autoryzowanym sprzedawca Autodesk, ten program jest fabrycznie zaplombowany, i nie był nigdy rejestrowany i jest pełno wartościowy, Daje na to FV wiec myśle ze niema się czego obawiać, jako że nie jestem autoryzowanym sprzedawca Autodesk może sprawiać jedynie problemy z pomocą techniczną. Cena jaka jest w aukcji jest do negocjacji ale niestety tego w Allegro nie moge napisac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziwne, bo już po przejęciu SI przez ad na SI|NET pojawiło się sporo ogłoszeń ludzi chcących się pozbyć XSI i ani razu nikt z obsługi nie wspomniał o regulacjach w tej kwestii zawartych w licencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności