Skocz do zawartości

Nieszczęśliwie zakochany...


Eddy__

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku miał być zły, straszny, okrutny itd. itp. stworek, ale pomyślałem sobie, że może by go tak łagodniej potraktować. No i na razie mam to co widać ;) Chcę zrobić całego stwora, ale sam dołu już raczej nie dam rady zrobić ;) wymodelowałbym pewnie coś z boxa, ale jakaś siatka by się przydała chociaż albo najlepiej oczywiście tutek. Chcę go zrobić lekko zgarbionego lub w pozycji siedzącej.

 

creature.jpg

chciałbym pokazać wam siatkę, ale w jakiś bardziej czytelny sposób ;/

Edytowane przez Eddy__
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Chcę zrobić całego stwora, ale sam dołu już raczej nie dam rady zrobić

 

z tą głową to tak wstępnie, ale, że brak odzewu to chciałem zostawić i porobić znowu coś nowego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że idziesz w stronę lekkiej karykatury (błagam, nie bierz tego źle, po prostu widzę że to taki styl! :P ), wiec posiadając skaner/tablet i minimalną wiedzę anatomiczną oraz odrobinę (naprawdę, tu wystarczy śladowa, chociaż im więcej tym lepiej) talentu, możesz bez problemu zaprojektować mu "dół". :P Przy tym stylu nie ograniczają Cię zasady poprawnej anatomii (choć wypadałoby żeby ciało wyglądało w miarę rozpoznawalnie :D), możesz narysować parę szkiców, przód i bok, po czym wrzucić do programu graficznego i mniej więcej według tego szkicu dorobić co trzeba. :) Sugeruję to dla tego, że podoba mi się Twój projekt i gdyby Ci się chciało, mógłbyś to spokojnie rozwinąć. :) Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności