Skocz do zawartości

3d: Pokój


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Gość BiX

Co nowy to lepszy... Jakoś jak tak sięgam pamięcią milej było na tym forum... kulturka też była na poziomie..

 

PKexterior - mogłes to do wipa władować albo do testów bo moim zdaniem śrenio się tutaj to nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może pierwszy komentarz na temat:

- za drobny noise na wodzie i chyba za wysoki. ziemia się trzęsie?

- brak wyraźnego światła trochę osłabia odbiór

- meble nie trzymają skali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... A ja mimo to że sam wiele lepszy pewnie nie jestem, a i na forum zbyt długo jeszcze nie siedzę żeby zachowywać się "high&mighty", to pozwolę sobię i pomędzę jak nigdy... :P

 

1. Przedziwne kadrowanie... Basen ani w środku, ani pod sensownym kątem. Kadr moim zdaniem nieco chaotyczny i "przypadkowo dobrany". Nie wiadomo na czym mam skupić uwagę, wiec nie skupiam na niczym.

2. Woda. Za gęste i drobne fale (rzeczywiście, to chyba japoński apartament i akurat mają tsunami :P). Woda powinna być nieco spokojniejsza.

3. Grain. Można by popracować nieco nad ustawieniami renderu i zlikwidować ziarno kosztem czasu produkcji obrazka. Warto. :)

4. Stolik po lewej - rozumiem że ma nieco bardziej fantazyjny kształt, wypadałoby pokazać go trochę inaczej, bo tak wygląda dziwnie i płasko. Ale tutaj patrz pkt. 1.

5. "Zasłony" w tle wymagałyby popracowania nad nimi. Nie rozumiem do końca krawędzi w połowie wysokości, a jeśli jest to seam teksturki (która i tak wygląda na proceduralną) to trzeba by nieco przerobić. Caustics dziwnie odbijaja na nie światło, ciężko się domyślić że to zasłona.. Gdybyś odsłonił odrobinkę okna / czegoś co jest za zasłoną lub pokazał montowanie zasłon na górze, byłoby o wiele łątwiej i przyjemniej patrzeć.

 

Nie wiem czy to co napisałem ma sens, to tylko moje osobiste odczucia. Mam nadzieje, że cokolwiek to pomoże. Trzymam kciuki za następne prace. :) PS. Wybacz nadkrytyczność, zły dzień miałem. I dodawaj nawet minimalny opis, to duży plus. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności