Skocz do zawartości

Projekt Peugeot 106 Rallye


Gość tomcur

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tomcur

Witam serdecznie. Jestem nowym użytkownikiem i mam następujący problem: chciałbym zrobić projekt Peugeot 106 Rallye chodzi generalnie o zaprezentowanie potencjalnemu sponsorowi jak by mogła wyglądać rajdówka z jego naklejkami. Jestem początkującym użytkownikiem 3D Max więc chciałem skorzystać z gotowego projektu auta ale nigdzie nie mogę znaleźć takiego (chodzi mi o niepłatną wersję). Udało mi się znaleźć tylko pliki bmp z tak jakby rzutami tego auta ale za bardzo nie wiem co mam z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Na podstawie tych plików w ogóle nie da się zrobić modelu auta.

A szybko nie da się nawet w ten prawidłowy sposób.

Od zera jeśli chodzi o znajomość oprogramowania, do gotowego modelu miną tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem już kilka takich sytuacji, gdzie ktoś się pyta ile bym chciał za taki i taki model, ja mówie że tyle i tyle, a on w odpowiedzi "ile??? przecież ja mam rzuty a słyszałem że wystarczy je gdzieś wrzucić i z tego wygeneruje się model, to dlaczego chcesz za to tyle pieniędzy?" heeh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pecet: Z reguły docenia się czyjąś prace gdy samemu się jej zasmakuje ;) Dla przykładu mój tata (stolarz) miał pewnemu klientowi wycyklinować i polakierować podłogę. Gdy gość usłyszał cenę stwierdził, że Pan(mój tata) wycyklinuje tylko podłogę a resztę zrobi sam. I co ? Po trzech dniach dzwoni ta sama osoba ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na podstawie tych dwóch plików BMP

 

http://tomcur.webd.pl/106/foto1.bmp

 

http://tomcur.webd.pl/106/foto2.bmp

 

Da się w prosty sposób zrobić model auta... Pliki te zajmują po 12 MB

 

nie, to co masz to najprawdopodobniej rozlozona siatka gotowego modelu. Na nic ci sie ona nie przyda.

Jak przekonwerutjesz na gifa bedzie zamojwac pewnie mniej niz 1 mega ;)

Tak czy siak, jak juz napisali, jesli nie znasz sie w ogole na 3d, to wymodelowanie auta to kwestia paru tygodni pozadnej nauki i prob, wymodelowanie dobrze wygladajacego auta to kwestia paru miesiecy lekko liczac.

 

pecet: kocham ten zwrot "a słyszałem że wystarczy" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności