Skocz do zawartości

Modelowanie samochodu.


ZikO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Kiedys, moze niecale 2 tygodnie temu padlo pytanie \"Jak zamodelowac samochod\" i podany przez kogos link wskazywal na tutorial chyba stworzony przes PENdzla (podobno jeden z najlepszych tutkow). Nie zapisalem sobie adresu. Poszukuje tego tutoriala lecz bez rezultatu .... :(.

 

W tym tutku pamietam, ze samochod tworzony byl na podstawie materialow referencyjnych a modelowanie rozpoczynalo sie od malego boksa.

 

Wiem ze to troche za malo, ale nie pamietam nic wiecej. Mam nadzieje, ze ktos skojarzy dobrze i poda mi adres.

 

Wielkie dzieki. Pozdrawiam.

ZikO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kryhas: stary, wielkie dzieki. Wlasnie o to mi chodzilo !!

 

Kozioo - chyba mnie potraktowales z gory! przesledzilem caly dzial \'modeling\' i uzylem opcji szukaj i nic nie znalazlem ! ! ! Oprocz tego przesledzilem wszytkie linki tam gdzie sugerowales.

Niestety nic nie znalazlem, a to z prostej przyczyny, ze tego tutka nie ma na max3d.pl, jest na www.evermotion.org

Mam nadzieje, ze rozumiesz teraz ze zanim zadalem to pytanie, troche sie natrudzilem na MAX3d.pl

Koniec koncem oczywiscie rozumiem Twoj bol; ja tez nie znosze gosci, ktorzy ida na latwizne :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozioo dobrze Ciebie nakierował, za pomocą tematu \"kompendium\" da się trafić do poszukiwanego przez Ciebie tutka: pierwszy link w grupie \"modelowanie/tutoriale\" prowadzi do wątku na forum, w którym pg go prezentował, gdy powstał.

rozumiem, że troszkę to ukryte, ale to moja odpowiedź na Twoje: \"przesledzilem wszytkie linki\" ;)

 

na koniec... najważniejsze, że tutorial się odnalzł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde sorki wielkie.

Ale strzelilem gafe [gafa]. Link jest na samym poczatku :/

 

Poprostu przeoczylem ten link. Kozioo zwracam honor, dzieki za wszelka pomoc i Tobie VGT rowniez. Mam nadzieje, ze mi to wybaczycie :).

 

Pozdrawiam i jeszcze raz dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności