Skocz do zawartości

3 marne pracki blooda /reka kubek zosia


bloody

Rekomendowane odpowiedzi

Hello jestem bloody :) lat 18 itd... na poczatek powiem ze nigdy nie mialem zadnej stycznosci z ta \"forma artystyczna\" ... jakies 5 dni temu internetowy kolega bogus podal mi linka do forum i do paru ciekawych tutoriali , strasznie mnie zafascynowalo to jak praca powstaje \"z niczego\" , pozniej przeszedlem do tematu speedpainting ogladnolem wszystko co tam sie znalazlo potem zlukal mnostwo linkow do tutoriali ... no i sprobowalem cosik naszkicowac na komputerze a pozniej pokolorowac ... zamieszczam te bardziej udane prace :)

powiem ze jestem z nich dumny chociaz wiem ze jest w nich mnostwo bledow , mam nadzieje ze te najwazniejsze zostana mi wytkane waszymi paluszkami .

 

 

rekakolor.GIF

 

 

 

zocha.jpg

 

kubek2.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wiec temat i nadmiar kilo w jednym poscie :) szeryfie to sie nie powtorzy ...

a teraz bym poprosil o krytyke dotyczaca czegokolwiek :d

wiem ze lubicie mowic antykwariat itd.. i macie racje ale moglibyscie mnie nakierowac w odpowiednim kierunku pokazac najwazniejsze bledy itd...

a zaraz ktos doda same bledy :D to poprosze o najwazniejsze a do wachowej lektury to siegam ale w weekend bo w tygodniu za duzo czasu nie mam zreszta jak wszyscy

____________________________

 

misiekhc

 

ty to masz dar motywowania :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bloody: generealnie zaczynasz od złej strony; musisz zacząć od samego początku, poczytaj o co w tym wszystkim chodzi kup ksiązki o rysowaniu ... jest tego pełno w księgarniach; zobaczysz, że po tygodniu ćwiczeń z książką w dłoni efekty będą totalnie różne o tych które nam dzisiaj prezentujesz; jeśli nie chce ci się kasy wydawać a znasz co nieco angielski to polcam książki loomisa, które możesz znaleźć na stronie:

http://www.fineart.sk

... dla mnie rewelacja, nie tylko uczy rysunku, ale i sposobu myślenia; sam osobiście jadę na tych książkach od dłuższego czasu a przeczytałem zaledwie niewielką część :( wolno mi to idzie ... eeech.

 

rysunek wymaga dużo cierpliwości i wytrwałości - tylko wtedy widzisz jakiś efekt; gdy już dojdziesz do jako takiej wprawy, a wszyscy wokół będą ci mówić, że jest nieźle to dawaj pracki na forum, zasięgniesz tu opinii ludzi którzy też w tym siedzą, szybciej wyłapią niedociągnięcia i może poradzą co dalej.

 

do lektury ... powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiekhc: napij sie meliski, przejdz sie na spacer, bo jak widac siedzenie przed kompem Ci nie sluzy.

 

Bloody: kup jakas knige o rysowaniu, zlap olowek w garsc i cwicz. Masz takie braki w podstawach, ze szkoda czasu na wymienianie bledow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w piatek cos wyporzycze moze wczesniej ... a jesli chodzi o te rysuneczki to byly takie cwiczonka olowkiem pozniej jesli to tak mozna nazwac pokolorowalem to ;)... przepraszam ze sie z tym wyposcilem ale jak juz wyzej napisalem nigdy nie mialem z tym stycznosci a jak mi zaczelo co nieco wychodzic (wg.mnie) to mnie zaczela cieszyc praca na komputerze bardziej od jakiegos grania itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności