Skocz do zawartości

Mloda kobieta


Noe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Godzil ma rację co do oczu. Zauważyłeś że coś dziwnego jej się robi z powiekami? chodzi mi o te krechy. No i skóra za bardzo się świeci. Poza tym fantastycznie, nieźle startujesz. Witamy na forum :) pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzil - dzieki. teksturowanie jest bardzo proste, sklejka ze zdjec. Ale to nie wazne bo skonczylem juz ten projekt na bazie innych zdjec. Z profilu raczej nie pokaze bo nie mam czasu:)

 

lestat85 - dzieki. Faktycznie te krechy to blad maxa (na nim pracuje) po prostu nie wszystko staje sie opacity.

 

o to juz moj drugi post:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łyso ;) włosy opadające na twarz, jakoś bujniej i byłoby.

Potem poprawiłbym mapowanie ubranka jest dość widoczne więc i detal powinien byc ok. No i teraz oko mi też nie siedzi, odbicie nie jest naturalne, jest teksturą prawda? Widać po jej niskiej jakości (spróbuj chociaż ustawić blur tekstury na sporo mniej niż 1.0).

 

I rada. Nie ucz się kończyć projekt kiedy nie jest idealny, bo skończysz jak ja, słomiany zapał do każdego, jak ja uważam ze już skończyłem, znaczy to że jeszcze kupa pracy przede mną :)

 

W ogóle wydaje mi się ze ten projekt to spora dawka FAKEów, dlatego chciałbym cały model zobacyzć bo czuje ze jest bardzo ubogi ;) Low poly aż miło. Nie zły start. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać poligony na swetrze i na brodzie.

Rzęsy są pogięte, cienkie i za długie

Kącik oka jest tylko oteksturowany, nie wymodelowany, i widać że płaski.

Brwi chyba też.

Ucho ma teksturę policzka, uszy są zazwyczaj bardziej gładkie i zaczerwienione.

Przydałyby się jakieś włosy, bo to czarne coś wygląda bardzo dziwnie.

 

Walcz walcz. Dobry początek, ale do galerii bym jeszcze nie dawała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-brew dałbym bardziej w prawo. wydaje się że się za daleko zaczyna.

-rzęsy to tekstura ? tak się dziwnie nakłada na oko...

-kącika oka to potworność. widać że to tekstura przez co wygląda to dość dziwnie...

-oko mógłbyś dać w większej rozdziałce bo teraz to to taki brązowy owal...średnio widać takie charakterystyczne cechy tęczówki.

-i jest łysa...czarny plama na głowie to jeszcze nie włosy ;p

 

Ale jak na początek (co prawda nie piszesz że to twój początek a pierwszy post ale...) nieźle.

PS: A i pierwszy shot jaki wrzuciłeś jest o wiele lepszy niż twarz ciachnięta w połowie...te twarze ciachnięte w połowie śmierdzą takim "ciachne co nie wygląda dobrze i będzie ok" ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności