Skocz do zawartości

Obiekt3d: Gitarka


halset

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość szysia565

Uhu... Zapowiada się ładnie. Najpierw popatrzę jak to robią mistrzowie, a potem zabiorę się za własna gitarę jeszcze raz... W każdym razie życzę powodzenia. I czekam na upy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą trochę poklikałem i oto rezultat na dzisiaj:

 

th_37857_05_122_491lo.jpg

 

Nie do końca wiem co się dzieje z tym cieniem na kolumnie, jak i dlaczego render jest jakby lekko rozmyty (?). Czekam na cenne rady i krytykę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jedno najlepsze rozwiazanie, ktore zreszta ktos juz napomnial, zamien miejscami gitare i piec wsadz w ten kat bedzie wypas!!! :D

 

gitarka zlapie odbicie pieca, a piec tak czy siak bedzie widoczny, nie ma refleksji....

 

ps: a sprobowal bys dac kamere w sposob taki jakby lezala na ziemi(moze i byl taki zamiar, ale sproboj dac jeszcze nizej, jestem bardzo ciekaw co by wyszlo :D)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę ich nie zamieniać miejscami, kompozycyjnie tak jest lepiej, wygodniej no i już nie chce mi się przerabiać kabla ;) Dorobię jeszcze może pasek, etykietę do piwa i finito. Kamera prawie już leży na ziemi, obniżę jeszcze niżej jak mówisz i spróbuje się różne ujęcia.

Chodzi mi o to teraz czy oświetlenie jest ok, czy dalej za ciemno. Wolałbym żeby ktoś napisał zanim wyciągnę finalne rendery :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności