Skocz do zawartości

ChC.14: Kosmiczne cmentarzysko by meariss


meariss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak pokrótce:

 

Mało rozumny człowiek chciał władać i kontrolować. W tym celu zbudował Wielkie Oko posługując się nanotechnologią. Jednak Wielkie Oko nie było głupie. Zakończyło plagę wirusa. Tak oto człowiek wynalazł antidotum na samego siebie.

 

kosmicznecmentarzysko5.jpg

Edytowane przez meariss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wydaje mi sie, ze fajnie by bylo gdybys wrocil do przedostatniej wersji, przycial ja z lewej strony (tak, zeby wrecz koncowka tej najbardziej wysunietej w lewo nogi byla juz poza kadrem), przycial troche gore, dodal troche kadru z prawej i generalnie sprobowal tak rozwiazac kompozycje, zeby dwoma najjasniejszymi obszarami obrazka bylo to "oko" robota i fragment, ktory to oko oswietla... Bo w tej ostatniej wersji nagle wszystko jest strasznie jasne i gdzies ginie focus. Poza tym kompozycja jest strasznie symetryczna, przez co staje sie nudnawa... A jesli zrobisz to co napisalem, wydaje mi sie, ze praca zyska troche dynamizmu a robot troche skali nabierze byc moze. Fajny balans powinienes uzyskac robiac tak, zeby "oko" bylo w jednej trzeciej obrazka patrzac od lewej, a oswietlony obszar cmentarzyska- w jednej trzeciej od prawej...:)

 

Mam nadzieje, ze ma sens ten wywod :)

 

powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urbanboogie: dzięki, to zasługa przede wszystkim lordabiernaca. :)

 

Zmieniłem tło, żeby nie było już ciemno. I teraz tak, co zamierzam. Wedle bardzo pomocnych mi wskazań lordabiernaca, "oko" ma się znajdować po lewej stronie, zwrócone ku jaśniejszemu miejscu po prawej na dole. W tym miejscu chcę umieścić człowieka, a dokładniej jego zarys (w pelerynie i kapturze). Wokół postaci mają leżeć szczątki miasta, budynków itp.

 

kosmicznecmentarzysko6.jpg

Edytowane przez meariss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności