Skocz do zawartości

Layout: Centrum Windsurfingu


Błazi

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)

Ostatnio podjąłem się zrobienia strony-sklepu centrum windsurfingowego. Jeśli chodzi o wykonanie i design to całkowita dowolność, jedyne o co zostałem poproszony to o zachowanie tematyki. Proszę o konstruktywną krytykę i propozycje poprawek. Jestem otwarty, nie mówię że przyjmę każdą zmianę, ale na pewno mogę jeszcze nad tym popracować.

Z góry dzięki :)

 

layoutend.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

e, dużo do poprawy

 

jeśli chodzi o podobną tematyke to mi się podoba ten sklep: http://kiteshop.pl/

 

masz podwojne menu, nipotrzebnie, zastosuj rozwiązania podobne do tych z netu - użytkownicy przyzwyczajają sie do schematu, łatwiej jest im (nam też ;) ) się poruszać po stronie o standardowym systemie nawigacji.

Inne rzeczy do poprawy.. za dużo by pisać.

 

Strona wygląda jak sprzed 15 lat, wszystko w schemacie web1.0; żeby zrobić tą strone dobrze to nie czeka cie dużo pracy nad nią tylko nad sobą (skillem).

 

Jedyne rozwiązanie jakie widze dla ciebie- jeśli musisz to skonczyć w jakimś rozsądnym terminie - znajdz jakiś sklep o podobnej tematyce i "bardzo się wzoruj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imo poważnym błędem jest nieumieszczenie jakiejkolwiek selekcji produktów. Jak klient wejdzie na stronę szukając np. odpowiedniego dla siebie stroju, to będzie musiał 'przedzierać się' przez deski, żagle itp.. ?

top jest nawet fajnie wykonany, ale stosunek wielkości loga do pozostałych elementów jest, delikatnie mówiąc, nietrafiony.

jak wspomniał polon, niepotrzebne podwójne menu.

zmień co uważasz za słuszne ;) pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności