Skocz do zawartości

Felicia + Nanako +++ AISHA


MaggeM

Rekomendowane odpowiedzi

\"Zdalam sobie sprawe ze bylam potworem kiedy mialam szesc lat. Nikt nie chcial sie ze mna spotykac ani zostac moim przyjacielem - przyczyna? -

- BALI sie mniee. Co zrobilam zeby sobie na to zasluzyc. Czesto pytam siebie. Raz usiadlam prosto przed TV i ogladalam musical \'stars all day\' -

- dlugo poniewaz nie mialam nic do roboty. Az ktoregos dnia uswiadomilam sobie cos... \' To jest to\' Jak ludzie mogliby mnie kochac gdybym byla

na tej blyszczacej scenie! Jestem dosc dobra tancerka. Nikt mnie nie powstrzyma nie pozwole na to!\"

 

Catwoman z duzymi lapami... ;)

 

felicia.jpg

:D:P:D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Może i ma niezłego kopa ale...

Panienke widziałem już w gierce Draklaster (jako¶ tak), a jak nie w tym to w Bloody Roar, napewno w jednej z tych dwóch...

Co z tego że twoje modele s± fajne, jak nie s± twojmi pomysłami, tylko innych (wszyskie modele s± jako¶ tak znajome)...

A po zatym jak to mówi± \"mniej poly=mniejszy kłopot\"...

Takie s± moje odczucia (i spostrzeżenia)...

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha. I tu cie mam... To zadne odkrycie bo tak jest. Tak... to jest Felicia z darkstalkers..byl serial, byla tez gra o niej....komiks tez... Coz a sklada sie tak ze wlasnie ta postac musialem zrobic do modu AGCT (ut2003). Wiec coz nie moglem jej zrobic inaczej niz tak jak Felicia faktycznie wyglada... I tyle... Jesli robie swoje low poly to wymyslam, zreszta troche ich narobilem - mozesz se lookanc na moja stronke... Ale ta postac jak i wiele innych ostatio robionych przezemnie.. jest po prostu istniejaca posatcia przeniesiana skads tam.. do gry... Wiec toche nie zrozumiales tym bardziej ze to do czego jest ta postac jest napisane na rysunku.....:D A no i coz tak sie sklada ze im mniej poly ty wiekszy klopot.. bo o wiele trudniej jest zrobic postac w mniejszej ilosci polygonow tak zeby dobrze wygladala...tym bardziej ze chodzi o postacie z gier...:P

I co na to mr. Anibal powie(sorry - napisze)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie zauważyłem żadnej wzmianki że postać nie była twojm pomysłem... oczywiście wiedziałem że postać jest robina do gry (no, do moda), lecz czy to ma jakieś znaczenie. Nawet bardzo istotne jest aby giera nie naruszała praw autorskich, chyba że owe posiadasz... Co do trudności modelowania to pozostaje przy swojm. Skoro uważasz że modelowanie w lowpoly jest trudniejsze, to w highpoly jesteś mistrzem świata:D

Na stronce twojej byłem i pracki mi się podobały... nawet bradzo :o

Dobra dość tej wazeliny ide pierogi jeść.. to znaczy robić na święta...

Nie wydaje mi się żeby mr. Anibal miał za co przepraszać :P Chyba cie nie uraziłem moim poprzednim postem...

 

Pozdrawiam... i Wesołych Świąt

 

ps. smakowicie ten mod będzie wyglądał... mniam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto mowi o przeprosinach przeciez nic sie nie stalo... (i nie urazilem sie bo po co)A to ze jest napisane ze do modu no to chyba jasne ze ja tego nie wymyslilem. I nie trzeba tego pisac... (chociaz moglem faktycznie napisac skad jest ta postac - zapomnialem - w poprzednich postaciach pisalem ze sa z seralu). A prawa autorskie to nie moja sprawka ja tylko wykonalem model i tyle...

Hej... przeciez nie powownujmy low poly z hihg poly. Wiadomo ze dobre hp jest lepsze niz dobre lp...to nic nowego.... Ale akurat tu obracamy sie swiatku gier 3D ze tak powiem...a wogole fanie ze podobaja ci sie moje prack...thx :D

Wesolutkich Swiat....

hi hi...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznac ze malenstwo mi sie spodobalo... Ale tak bez tekstur? Wiedze ze nie przepadasz za teksturowaniem...

 

Jesli nie masz nic przeciwko to przeslij mi ja. Oteksturuje ja z przyjemnoscia. ;)

 

A co do tej debaty. Wszystko wydaje sie proste poki sie nie sprobuje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. Alez bardzio przepadam ze texturowaniem ale akurat texturowaniem tego i inncyh modeli zajmuje sie kto inny... Poki co modeluje i jest gicik... Swoja droga po dlugej przerwie zabralem sie za konczenie mojej postaci...tego tam surrealistycznego bonebreaker\'a... Teraz akurat kontynuuje robienie texturek i powinieenem zara skonczyc i go tu wrzucic a zapowiada sie....... lepiej nie bede mowil... zobaczysz niedlugo.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudowna pielekniarak Nanako

Nanako Shichigusa zwykla (hmm) studentka szkoly wyzszej...do momentu gdy jej rodzice wpadli w problemy finansowe. Coz.. Tak dobrze obdarzona mloda dziewczyna musi znalezc prace aby pomoc swoim rodzicom w splacaniu dlugow. Niechetne zaczela pracowac jako pielegniarka w wysoce podejrzanym szpitalu w ktorym szalony naukowiec Kyoji Ogami i zatrudniani przez niego inni zli doktorzy prowadza tajemnicze experymenty. Nanako nie ma wyboru i musi tam pracowac...ale czy bedzie mogla ujerzec koniec panujacego tam balaganu? :razz:

 

Ughhh. Zrobilem Nanako... Ohh Nanako jestem chory.. naprawde - Zbadaj mnie!?!?! prosze... :)

 

 

nanako.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maggem - ja bym proponowal stworzenie mod\'a, ktory by sie nazywal \"Baywatch - the ultimate tan\" ;) mialbys wtedy pole do popisu, jesli chodzi o modelowanie kobiecych cial.... :D

 

pozdroofki

 

BTW, zrob tez panienki z TATU :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten model jest najlepszym low-poly jaki zrobiles moim zdaniem, naprawde swietny.

 

Bardzo fajnie oddales mangowe drobne elementy bedace na pewno atrybutem tej postaci.

 

Jak sliczna kokarda, zadarta spodniczka z tylu, dlonie, detale szyi, elementy butow i swietna fryzura. Gdzie mozna obejrzec oteksturowane obiekty? Strona tworcow moda? Strona goscia co teksturuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze facet ;), tego sie nie spodziewalem..... Przeciez jestes tam najlepszy!

 

Tyle ze nigdzie nie widac teksturek :\\..... Kto tam jest Adminem?

 

Powiem moze inaczej (zeby to tak nie wygladalo), z kim musze pogadac aby zajac sie teksturkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zobaczylem ja po raz pierwszy... pomyslalem.. ona jest doskonala kocia dziweczka

Wiec.. zrobilem ja..! Nastepna catgirl.. hehe! :D

A i s h a !

Ma ona zdolnosc przeksztalcania sie w bialego tygrysa tylko jesli planeta ma ksiezyc. ehmm ;)

 

aisha.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności