Skocz do zawartości

Featured Replies

  • Odpowiedzi 4
  • Wyświetleń 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisano

ponownie bezsensownie nazywasz watek.

 

 

prawdopodobnie masz zla geometrie tych filizanek. daj screena wireframe z zoomem na obiekt. pokaz ustwienia renderera a moze ktos ci pomoze. zmien temat!

Napisano

Stawiaj czasem przecinki i kropki, latwiej zrozumiec tekst czytany, teraz nie dokonca wiem o co Ci chodzi. Interpunkcji nie wymyslono bez powodu. Przypuszczalnie nie masz zadnego swiatla wiec wlacza sie domyslne, ustaw jakiekolwiek i wylacz, bedzie sie renderowal sam skylight. btw. po tym fragmenciku rendera trudno cokolwiek stwierdzic.

 

Napisano

Chodzi ci o te kropeczki na filizankach ? Bo jezeli o to chodzi, to byc moze wina lezy w tym, ze 2 powierzchnie leza zbyt blisko siebie i wlasnie jest tego efekt, bo nic oprocz tych kropeczek mi nie przeszkadza

 

ps. czemu w tym dziale nie ma opcji \"szybka odpowiedz\" ??

Napisano
  • Autor

Nie chce zrodla swiatla np brazilowska omnie .Chce aby swiatlo renderowal sky light,gdyz uzyskuje sie lepsze oswietlnie .Probowalem jesli wylacze sky to jest ok.Ale ja go chce .Filizanki robione w nurbsach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności