Skocz do zawartości

ChC.15 Film klasy B by atheg


atheg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Temat był zbyt fajny żeby nic nie zrobić a ponieważ za chwilę znikam znów na tydzień to wrzucam zrobiony na szybko plakat inspirowany pracami Kevina Darta i oldschoolową kinematografią.

 

olo2.jpg

 

do tego jeszcze szkicyk od którego wyszedłem:

 

olo1.jpg

 

miniaturka do sondy:

http://i291.photobucket.com/albums/ll311/atheg/mini_prez.jpg

 

Mam nadzieję, że się Wam spodoba, zjęło mi to cos koło dwóch godzinek ale zabawa była przednia.

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Edit: Załączam miniaturkę do sondy bo mi ją zdjęli z photobucketa za naruszenie terms of use :) Chyba za golizne bo nie wiem za co innego. Może załączę też obrazek żeby nie zdjęli, nie wiem.

 

Pozdro

Edytowane przez atheg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No, tu widać i pomysł i plakat... ale po kiego wała ten przecinek tam, psuje typo... fajnie jest thrilling wpasowany, ale OLO już mniej zwłaszcza kompozycyjnie i "To" optycznie opada... właściwie to jako widz nie jestem pewien co jest tytułem może to wypadałoby bardziej podkreślić bo w oczy rzuca się właśnie OLO i Thrilling... ogólnie wypasik, popracujesz nad typo i plakat zacny... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie chłopaki to bardziej speed niż praca skończona bo nie dam rady nad tym usiąść i możliwości miałem ograniczone. Także trudno się mówi, ale dziiękuję za cenne wskazówki na przyszłość. Z tym liternictwem to dobrą korektę mi Rotcore zrobiłeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności