Skocz do zawartości

Kuchnia Plana


phatum32

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wam wszystkim po dluzszej przerwie ... chce zaczac tak jakby od nowa prace z maksem bo wczesniej sie nie przykladalem i olewalem. Popatrzylem sobie na kuchnie wloskie i looknalem fajna wiec postanowilem zrobic cos na wzor tego. Narazie zaczynam i jest narazie malo ale zawsze cos... pozdro ... licze na komenty

 

kuchnia1.jpg

Edytowane przez phatum32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tak samo jak wczoraj przed snem daje upa ... sprobowalem z materialami ... oczywiscie nie wszystkimi ale chcialem miec zarys tego co bedzie. To czerwone cos to bedzie obrusik... co wy na to?? co byscie zmienili badz dodali ?? czekam na komenty ... Pozdro

 

kuchnia3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie się podoba wszystko oprócz:

ogromnej lampy

paneli podłogowych zupełnie(według mnie) nie pasujących do kuchni

no i tej czerni na szafkach, według mnie lepszy był by normalny pospolity srebrny materiał

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja to robie z projektu ;p http://kuchnie.excellent.com.pl/index.php?t=5 to jest stron z kuchniami .. wezcie sobie kolekcje exclusive i wybierzcie plana a potem plana 5. Sam jestem zdziwiony rozkladem niektorych rzeczy, lodowi nie ma, ogolnie dziwnie ;p;d a obrusik prowizorka, z co do projektu to troche u mnie za kolorowo chyba nie ??

Edytowane przez phatum32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szysia565

A może jakieś listwy przypodłogowe dodaj? Jakieś włączniki światła, kontakty... Łyso troszku po lewej stronie. No i obrus do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam juz pomysl zeby w miare zapelnic lewa stronke ... dorobie sciane ktora bedzie laczyc sie z tym syificikiem i ziemia i tam umiesze wlaczniki swiatla ... z dywanem moze byc roznie bo nie umiem laadnego zrobic ale pokombinuje, moze nawet sie naucze ... stol i krzesla raczej nie ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamera jest za wysoko i wydaje mi sie ze krzywo, ustaw ja na polowie wysokosci pomieszczenia, prostopadle do sciany w obu osiach, tj tak aby target byl w na tej samej wysokosci. ustaw tez os kamery na srodku czarnych mebli lub tej sciany za nimi, poprawi ci to proporcje kadru, a lampa nie bedzie tak zaslaniac szafek. Ten element pod szufadami za bardzo odbija, daje wrazenie ze szafka lewituje a pod nie jast nieskonczonosc, daj mu wiecej glossa lub troche mniej odbic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlugo mnie nie bylo i raczej duzo sie nie zmienilo ... postanowilem zmienic calkowicie podloge bo chcialem zobaczyc jak to wyglada. Dalem marmur a z tylu na scianie cegle... dodalem tez ta sciane z boku. Kuchnia jeszcze bez pradu jest ale to zrobie dzisiaj ;d daje renderek. Co sadzicie ??

 

kuchnia7.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile byś nie zmieniał modeli i kolorów w tej scenie, to nic nie poprawi.

Nawet najfajniejszy model ze złym materiałem i na słabym renderze wygląda do bani.

Wyluzuj z modernizacją, weź się za to, co najbardziej kuleje, bo od pierwszego testu nic się nie zmieniło.

Jeśli jest marny render, to choćby materiał był z kosmosu, nie będzie dobrze wyglądał. Każda podłoga będzie źle wyglądała, bo całość źle wygląda.

A tak - nawalisz tam obiektów, displaca i poly, a potem powiesz że ci komp czasowo z testami nie wyrabia i przechodzisz do następnej pracy, której też nie dokończysz.

 

 

Fajnie, że ktoś pisze że ujęcie nie jest super, ale przy tym co widać na ujęciu to mały pikuś.

 

A jak już się czepiać projektu:

1. Czy w tej kuchni aby na pewno jest wszystko co powinno być dla zapewnienia jej funkcjonalności?

2. Jaka jest powierzchnia pomieszczenia, i czy jest łączone z innym? Poproszę rzut z góry.

3. Czy przewidziałeś jakiś sztuczne oświetlenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ok ... nie chce sie klocic ale zobacz sobie na tej stronce http://kuchnie.excellent.com.pl/index.php?t=5 kuchnie plana 5 i powiedz mi czy tam jest lodowka ... nie ma wiec nie robie ... chce zrobic tylko ujecie kuchni ... nie wiem czy jest przejscie do innego pokoju ... chcialem to zrobic w miare tego co tam jest ... i raczej nie chce narazie gadac o renderze :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności