Skocz do zawartości

Tranśformerś :) GKXC1 Projekt


D4D4L

Rekomendowane odpowiedzi

Siemaaa

 

Od pewnego czasu juz dłubię sobie taki modelek... i tak widze ze to jakos idzie wiec postuje :) moze cos dojrzycie co by sie przydalo i dodało :)

 

Jak narazie to mam to co ponirzej, mam jeszcze głowe ale jest ble więc nie pokazuje :P Cio dalej err... jak jest jakiś rigier to niech pisze na gg :) i to tyle...co do nug to one stoją tak jak nie powinny wiec cii :P dopiero jak skącze je modelowac i texturowac to je zaczne ustawiac itp itd :)

 

Co do samego designu to tak brnę w mix pomiędzy Megatronem/a czyms co sie moze transformowac w cos...(nie tak jak megatron w samolot czy czołg ceonceptowej formy) Do tego zdesignowalem sobie taki pozamiemski samolocik ale chyba go jeszcze przerobie :)

 

Ponirzej wrzucam screny z prac... nie sa one najaktualniejsze ale tak wyglądal model od początku do teraz :)

75180367.th.jpg81044581.th.jpg32262047.th.jpg64248696.th.jpg57405702.th.jpg62749052.th.jpg88268679.th.jpg36129827.th.jpg28141265.th.jpg52805152.th.jpg98037153.th.jpg28774699.th.jpg12811344.th.jpg94628949.th.jpg81698411.th.jpg77879719.th.jpg17474337.th.jpg83312094.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

widać duży wkład pracy, detali jest dużo, ale jak dla mnie to wszystko jakieś chaotyczne, wygląda jakbyś w ogóle nie miał na to pomysłu i walił detalami gdzie popadnie... Wiem, że to transformers, i niby ma się w coś tam zmieniać, ale jakoś po 2 stopy na nodze i chyba ze 20 palców u ręki mi w ogóle nie podchodzi. Moim skromnym zdaniem mogę rzec, że nie podoba mi się model.

 

Ps. Polecam czasem zaglądnąć do słownika ortograficznego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z przedmówcą:)Koncepcyjnie nie bardzo trzyma się kupy,nogi jakieś takie grube,w barach wąski,rozpada się w oczach na milion kawałków.Nie wątpię że umiesz modelować(widziałem autka:)) ale najpierw projekt postaci a dopiero potem 3d.Konceptów transformersów podejrzewam że w necie nie brakuje.

 

Ps.Mordujesz ortograficznie,aż odrzuca;/

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey

 

M4rcus no moze... podsylam ci jedną z referek... jak się przyjrzesz to zobaczysz ze on ma sporo na wierzchu :)

megatron001.th.jpg

 

zgred - no humh moze i tak ale jak zwruciles uwage (chyba) to TF niezawsze mieli 5 palców :) the Fallen mial kilkanascie a Megatron jakies sztućce :) Co do stopy to moze i tak pomyśle nad nią :)

 

słownik sux :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności