Skocz do zawartości

[Trailer]The Imaginarium of Doctor Parnassus


CzAk1

Rekomendowane odpowiedzi

Podajże w piątek rano został wypuszczony oficjalny, europejski trailer do nowego filmu Terrego Gilliama The Imaginarium of Dr. Parnassus.

 

Na początku nie miałem tego w planach ale po obejrzeniu zapowiedzi postanowiłem wrzucić niusa na forum zważywszy na fakt, że wygląda to bardzo fajnie. Film jest wypełniony efektami specjalnymi. Moją uwagę w szczególności przykuły projekty otoczenia.

 

Przy okazji warto wspomnieć, że jest to ostatni film, w którym zagrał Heath Ledger przed swoją tragiczną śmiercią (tak, jego ostatnią rola nie jest kreacja Jokera). Śmierć aktora opóźniła dość mocno prace nad filmem. Jednak zaplanowana zmiana wyglądu bohatera pozwoliła uniknąć niepotrzebnych komplikacji. Tak więc postać graną przez Ledgera (Tony) zagra łącznie czterech aktorów: Johnny Depp, Colin Farrell i Jude Law :D Plota niesie, że ci trzej aktorzy zrzekli się dochodów z filmu na rzecz córki Heatha.

 

Film opowie o tytułowym Dr. Parnassusie, który prowadzi niezwykły, tajemniczy cyrk. Jednak sam właściciel tego fantastycznego miejsca skrywa mroczny sekret. Parnassus zawarł pakt z samym diabłem: w zamian za nieśmiertelność będzie musiał zapłacić życiem swojej córki. Pojawia się jednak ktoś kto może ocalić dziewczynę...

 

Zapowiada się bajkowo...może nawet bardziej niż w przypadku "Alicji w Krainie Czarów" Burtona. Oby jednak obaj twórcy nie przesadzili...

 

Link:

http://www.youtube.com/watch?v=IXv9Kgb59xM

 

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Deep tylko sprawia wrażenie, że wszedzie go pełno. Nie odstaje jednak specjalnie mocno od tego ile zajęc mają inni popularni aktorzy. Każdy dobry aktor ma swego czasu te 5 minut.

Pewnego czasu można było wszędzie zobaczyć mordę Pitta, którego twarz była wszędzie, czy Nicolas Cage, którego mozna było zobaczyć w 3 filmach w przeciągu półtora roku, a głosu uzyczyłw dwóch animacjach w tym samym czasie. Hugh Jackman też nie odpoczywał ostatnimi laty...

Zaszufladkowany...to fakt. Ale on chyba lubi te role :) Sparrowa wykreował sam. W "Alicji" gra chyba bardziej ze względu na swoją wieloletnią współpracę z Burtonem niż ze względu na role.

Ponadto świetnie sprawdza się tez w takich rolach jak "Jeździec bez Głowy", czy "Z piekła rodem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności