Skocz do zawartości

Model głowy


Gość User190

Rekomendowane odpowiedzi

Gość User190

Ale chamstwo.... ;-) Wiedzieliście, że się wezmę do roboty, jak zacznie się robić krucho pod stopami? :-)))

Hehe, dzięki za pożądnego kopa ;-)

A co do kompresji - ok... zobaczymy, co da się zrobić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość User190

Umieść ją sobie centralnie na środku ekranu, to będzie się patrzyła na Ciebie. Co do galerii... jeszcze muszę zmienić oświetlenie, no i wyrenderować w większej rozdzielczości!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati ta glowa NIE patrzy sie na \"obserwatora\". Tak to jest ciekawie wymyslone ze jesli obiekt \"fotografowany\" patrzy do kamery, wowczas z obojetnie ktorego punktu obserwacji zawsze bedzie patrzyl do kamery (np. obraz Mona Lisy Da Vinciego) Ale ja bym sie nie przejmowal na Twoim miejscu, tak jest dosc ciekawie - widac cierpienie w oczach tej nieszczesnej glowki!

Czekam na \"final\"-render.

Pozdr

Marek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Hehe, wiedziałem, że to wam nie da spokoju... teraz to jush wam nie powiem... - męczcie się sami!

Poeksperymentuję jeszcze z oczkami i muszę poprawić światełka, bo są skopane, wogóle nie podkreślają zarysu twarzy!

No i powalczę jeszcze z brazilem - WinXP i brazil to nie jest najlepsze połączenie :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

o, wreszcie skończyłem tą prackę. Za niedługo wersji finalnej szukajcie w mojej galerii... zapraszam tam do dodawanmia finalnych komentarzy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Ostatnio mi coś odwaliło i siedzę cały czas na portalach dla psychologów... hmm... można się tam wiele o ludziach nauczyć!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Aaaaa... to tak to działa! ;-))) W takiem razie niech ktoś usunie mój post feel, a tutaj zamieszczam skończoną prackę... komentarze mile widziane raczej w galerii!

 

 

feel.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności