Skocz do zawartości

Firefox - problemy z logowaniem


Lucas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niedawno znowu zrobiłem reinstalkę systemu, zainstalowałem co mi potrzebne, między innymi FireFoxa.

 

Wydawało się ok ale mam poważne problemy z logowaniem się (wszędzie!). Najpierw myślałem, że to wina konkretnego serwisu ale niestety problem dotyczy praktycznie wszystkich (cudem udało mi się zalogować tutaj:) ).

 

Wygląda to tak, że wpisuję sobie login i hasło, strona niby to akceptuje i przechodzi tam gdzie powinna ale po chwili widać jak w pasku adresowym następuje przekierowanie do strony logowania. Czasami za którymś razem zaskakuje.

 

Próbowałem czyścić ciasteczka, przeinstalować FireFoxa, odinstalować zupełnie ale to nie pomaga:(. Na innych przeglądarkach działa, mam zainstalowanego Chrome'a i IE8, czy mogą być jakieś konflikty między nimi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Po ciężkich bojach, skanowaniu i czyszczeniu systemu i rejestru AdAware'em i CCleanerem, sytuacja się nie zmieniła, jednak pogrzebałem w ustawieniach i faktycznie coś z ciasteczkami było nie tak. Teraz mogę się już zalogować (chyba) ale dalej coś jest źle - w ogóle nie działa gmail, nawet się nie wczytuje:( (na innych przeglądarkach działa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucas, gmail się wczytuje, ale wraca na stronę logowania, też tak mam od dawna (na operze).

Wklep wtedy (po tym powrocie) google.com, a potem ze strony głównej google przejdziesz do gmaila przez link na górze strony.

Upierdliwe, ale innego sposobu nie znam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sposób na gmaila opisany wyżej działa:), jednak niestety coraz gorzej działa ten FF, czasami nie da się wpisać adresu na nowej karcie, a co mnie najbardziej dziwi - gdy poprawnie wyłączę FF, on dalej figuruje na liście procesów i menadżerze zadań. Coś jest zdecydowanie nie tak.... chyba napiszę bezpośrednio do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności