Skocz do zawartości

39 / 89 Zrozumieć Polskę


CzAk1

Rekomendowane odpowiedzi

O współpracy między Michałrm Dziekanem, a L.U.Cem bylo juz na forum głośno, jednak nie każdy słyszal o tym, że na teledysku do “O energocyrkulacji…” się nie skończy.

Obu twórców chce zrobić pełnometrażowy film muzyczny (?!)- połączenie kronik i archiwalnych materiałów dokumentalnych z efektami specjalnymi i animacją Michała, calość pod patronatem PI. Film powstaje przy okazji 70tej rocznicy wybuchy II wojny ś wiatowej, oraz 20-tej rocznicy odzyskania niepodległości...

 

 

Więcej na ten temat na Platige Image Community

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No to nie tylko ja i Luc sie tym bedziemy zajmowac, to juz zapowiada sie spora rzecz, a Platige bedzie tu odgrywal duzo wieksza role niz patron. Więcej informacji spodziewać się można po 17 września, czyli po premierze płyty luca, na razie mozna posłucać singla na http://www.myspace.com/luksfera

 

a ja moge pokazac takie cos:

 

3989_concept1981_resize.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

L.U.C. był własnie gościem radia ROXy o_O

Wspomniał troche o filmie...hmm. Dwa lata mamy czekać? ;)

 

Zapuścili też troche muzy, pod którą będzie robiony film. Na poczatku się zastanawiałem jak połączyć taką tematyke, z taką animacją z muza luka. Ale wygląda na to, że płyta jest bardziej elektroniczna. To się nada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze. Dostałem informację prasowa, ale nie zamieściłem jej bo nic nie było o grafice, żadnego związku, nic o PI, nic o współpracy mishkahc.

 

A widze, że chyba źle zrobiłem bo jednak ma to związek z tematyką CG, ale zaraz przeczytam te informacje i poszukam czy to moje przeoczenie czy faktycznie tam nic nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności