Skocz do zawartości

ogień wojny : Chariot of fire


dawid

Rekomendowane odpowiedzi

Wracam z innym pomyslem: Jest sobie taki rydwanik stanowiący kontrast czasów (małpolud z zacofanej planety znalazł napęd jakiegoś rozbitego statku i podlaczyl go do swojgo skorzanego rydwaniku. Nie mowie, że zdąże bo pewny nie jestem :P, ponizej zalaczam to co juz jest, tekstury będę udoskonalał, koła u wozu też najprawdopodobniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Czyżby wczesna forma Anakina Skywalkera :D ? A ile ten gosciu ma Midihlorianów, niech moc go prowadzi i niech bedzie z tobą, podoba mi sie pomysł, scena ma potencjał ale musisz to jakoś fajnie dokonczyć !! jak na razie to mi się podoba tylko (nie podoba mi sie to, że gdzieś juz coś takiego było ;), że nie do końca to jest twój wynalazek, ale i tak fajnie bo w dziesiejszych czasach trudno zrobic cos nowego do czego by nikt nie przyszył jakiejś wczesniejszej pracy, wybacz :D :D :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszke siedze ale tylko eksperymentowalem, nigdy nie zrobilem calej sceny, no moze ze 3 lata temu taka katedre ale to bylo badziewie. Nie zapali lin :D, ty no czekaj, a moze jednak zapali, to by byl niezly pomysl, pomysle nad tym jak to zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieeee stary nie kalaj tak fajnego filu jakimi bbyly gwiezne wojny sfoja nedzno podruba ... a wogle co to za pomysla zaby siliki odzutowe ciagnely wuzek na drewnianych kulkoach ..... cos ci sie pomieszalo te kulka spalily by sie od samej teperatyry gazow wydechowych ... a ta postac .. gowno tam widac bo jest za ciemna ale z tego co wiedze to nie sa to jakies zajebiscie fajne sprawy ... no ale moze sie poprawisz . czekam . pozd ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, jestem otwarty na pomysly, nie upieram sie zeby ten wozek byl drewniany, ok ale sek w tym ze chcialem pokazac jak bezmyslne moze byc uzywanie czegos z czym sie nie zapoznalo, scenka miala przedstawiac typa ktory wlasnie zamontowal silniki (on sam nie wie co to jest) no i gosc nie wie czym to grozi. No ale jak juz powiedzialem nie upieram sie, moge mu zrobic wozek bardziej nowoczesny. Co do samego goscia to u mnie jest jasny no ale zamieszczam rozjasniony render

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wcale nie chce robic plagiatu gwiezdnych wojen, i nie denerwuj sie maciekazazel14 ze niby chce kalac gwiezdne wojny, nie chce. nie mam dobrego pomyslu jak to zrobic, a chce cos zrobic także nie oburzajcie sie towarzysze ( :D ) pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz ja sie nie obuzam mi to tam wszystko jedno ... to prezciez tfoja praca i tfoja tfurczosc .. ja chce tylko powiedziec ze ja sie bym nie potpisal pod czym w tym stylu ... jesli raobic kopie to identyczna albo wcale ... ale moze komus sie to spodoba zaznaczam ze moje wypowiedzi to subiektywne opinie nie mja nacalu nikogo obrazac ani oczerniac ... poprostu pisze co mysle a o tej pracy nie mysle pozytywnie pozd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca calkiem calkie, ale jeszcze dlkuga droga przed toba, nie zwracaj uwagi na takich nadetych ludzi jak azazel, bo szczerze mowiac nie warto. Lepiej wez sie porzadnie do roboty, popracuj nad oswietleniem, no i dopacuj troszeczke koncepty. Jesli chodzi o oswietlenie to sprobuj jakiegos alternatywnego renderer\'a albo poprsotu zasymuluj sky light\'a scanlinem, wystarczy ze rozmiescisz swiatla do okola sceny w sferycznym ksztalcie i pokombinujesz troche z nasileniem i cieniami, probuj. Greetz

 

PS Azazel chyba pomysliles boardy, bo tutaj chamstwo jest raczej nie milo widziane, a jesli mialbym juz wyrazic moje skromne zdanie to poza efektami specjalnymi gwiezdne wojny nie jakims niesamowitym filmem, zwykle hollywood. No ale to kwestia gustu, a jak sie jest poswieconym sprawie to sie wszedzie widzi gwiezdne wojny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i spróbuj dać w self-illumination mape fallof, shadow/light, i na tym 2 kanale mape falloff p.../p..., tylko tak nie za mocno... i lekko podświetl od spodu, ale leciusienko, a i przy ustawieniach shadow/lihth w curwe przesuń jasne kolory jak najbliżej ciemnego, ale nie zablisko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze nie tylko z dofem ale takze z przyciemniona atmosferka i jakims Fog\'iem... bo jak narazie to bardziej przypomina zamulone dno jakiegos morza czy jeziora. Chociaz roslinnosci za malo. Zrob take przegnite wielkie drzewka z tak zwanymi korzeniami oddechowymi.... Takie cos wyrastajace w powietrze... I zwisajace z nich jakies liany, czy inne paskudztwo. Jeszcze jedno, ten stworek pasowal by bardziej do pustynnego klimatu. O nie ma maskowania, nie mogl by polowac w takich warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności