Skocz do zawartości

problem z PS7


thud

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem, umiescilem go w CG, ale nikt tam nie zaglada, wiec postanowliem go umiescic tutaj, bo z cala pewnoscia znacie sie dobrze na PS7, otoz:

 

jak w PS7 biore Grayscale lub inny format to zamiast koloru bialego (skladowe sa dobre 255,255,255) na monitorze mam kolor zolty; jak mialem RGB tez tak robilo ale zmienilem na Color Management Off w Color Stetting i jest ok, ale w pozostalych zostal ten zolty kolor

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

juz odinstalowywalem i nic

biglebowsky->gdzie jest to display properties (chce zaznaczyc ze dopiero od 1 dnia mam na xp\'ku PS\'a na 2000 bylo ok)

i jeszcze na poczatku, przy pierwszej instalce pytalo sie o cos z moniotrem i ja wzialem use anyway (za drugim razem tak juz sie nie pytal, tzn przy drugiej instalce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

display properties = wlasciwosci ekranu > klikasz na pulpicie i wchodzisz we wlasciwosci > zaawansowane i tam masz profil kolorow, zmien na adobe rgb ustawiajac ten profil na domyslny - defaultowy.

 

wejdz do panelu sterowania windy i znajdz adobe gamma, skalibruj monitor i zapisz plik profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) jak kliknalem ustaw jako domyslne i wzialem zastosuj to wyskoczyl komunikat \"blad podczas rozkojarzania profilu LGF700P, a za drugim razem nic nie wsykoczylo, ladnie sie zrobilo

2) adobe gamma loader wogle nie reaguje na klikanie, nie wiem czemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności