Skocz do zawartości

Postac 3d: Atomowy ślimak


P4VV37

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba moja pierwsza postać w takim... kreskówkowym stylu. Spodobał mi się pomysł i musiałem go zrobić:) Raczej nie będę już przy nim grzebał, zrobiłem go szybko dla zabawy, teraz zabawa się kończy.

Tyle chyba na razie wystarczy.

Mam nadzieje ze Wam sie spodoba.

Pozdrawiam.

renderslimaka.th.png

Edytowane przez P4VV37
Regulamin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pracka bardzo fajna. Fajne pomyslowo jak i technicznie. Oczywiscie ktos bedzie plakal ze nie ma ton zmarszczek itp ale to sa raczej ludzie z problemami. Nie licza sie jakies urobione schematy wazne by wygladalo ciekawie i przykuwalo uwage. Wsumie mozna by troche podloze bardziej zroznicowac i troche uksztaltowanie zmienic (troche plaskawo teraz jest).

 

Tyle z mojej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Ogólnie pracka ok., przydało by się jednak poprawić dwie rzeczy:

 

- oświetlenie: praca jest bardzo "płasko" oświetlona, pobaw się trochę światłami, dodaj nieco dramaturgii ;) - ten ślimak przed chwilą uczynił coś złego, prawda? Podkreśl to.

 

- shadery: rozumiem, że chodziło Ci o "kartunowy" klimat, ale wypada pokazać ślimakowatość ślimaka. :) Tzn. ślimaki nie mają matowej skóry, są oślizłe. W tej chwili "skorupa" ślimaka, sam ślimak i wszystko dookoła wygląda jakby było wykonane z tej samej, nudnej substancji.

 

Spójrz na prace poniżej - to proste modele (ogólnie: proste sceny), ale mają trzy bardzo ważne rzeczy: są fajnie oświetlone, mają fajne szejdery oraz fajną kompozycję. 3xfajnie. ;)

 

http://3dtotal.com/getgalleryitem.php?cat=cartoon&id=2776

 

http://3dtotal.com/getgalleryitem.php?cat=cartoon&id=2831

 

http://3dtotal.com/getgalleryitem.php?cat=cartoon&id=1881

 

Odkurz kiedyś tę pracę. Pobaw się światłem i materiałami - myślę, że warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

 

Średnio to wygląda , zarówno technicznie jak i pomysło ... Moim zdaniem siedziałeś przy tym max 2h ... zrób jak należy - wiem że potrafisz :)

także bez owijania , nie podoba mi się.

ale mam nadzieje że jeszcze od slimaka mi szczeka opadnie ;)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i to jest wlasnie to gdy keraj wywali jakis shit to wszyscy na sile doszukuja sie sztuki a gdy ktos zrobi od podstaw prace samodzielnie i o niebo lepsza to ludzie narzekaja jakie to slabe

Coś w tym jest, serio...

 

A w tym ślimaku widzę potencjał, co do oślizgłych materiałów - niekoniecznie, bo jeśli to ma być cartoon-like, to raczej się tam nie stosuje zbyt dużego realizmu, który mógłby odepchnąć np młodych widzów od kreskówki :) Tak samo jak Wormsy oślizgłe nie są :D

 

Natomiast skorupę spokojnie możnaby poprawić, dać coś w podobie chityny albo nawet ołowiu ;) jakbym miał coś sugerować, to zrobiłbym ją trochę na kształt pancerza czołgu pomalowanego w moro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, spokojnie..

 

Dzięki za komentarze i opinie, skoro jest jeszcze tyle do zrobienia to pewnie do pracki wrócę, ale nie teraz, jestem zawalony robotą:/

 

@kots:

Dzięki za te przykłady, na pewno mi pomogą.

Porzuciłem śluz i mokrą, błyszczącą skórę właśnie dlatego, że nie mogłem ich wpasować w klimat.

 

@dunablaster:

Jakich soczewek? Chodzi ci o tęczówki?

Wcześniej miał niebieskie oczy, ale ostatecznie zmieniłem je na czarne. Właściwie z oczu nie jestem zadowolony, jeśli będę coś z tym jeszcze robił to pewnie się zmienią.

 

@Temporal, AT7, 09121986 i Đraven:

Dzięki za komentarze:)

 

p.s. Z ciekawości szukałem keraja, na forum chyba nie ma takiego usera a jest całkiem sporo odwołań do niego. Chyba że to jakaś druga ksywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności