Skocz do zawartości

obiekt 3d: smok- wielki maly upgrade:)


navi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

siema, pracka fajna narazie mi sie podoba ale masz malo zrobione. mi osobiscie najbardziej podoba sie 3 render :)))) ogulnie daje rade ale jestem ciekaw jak zrobisz oko. POZDRO!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm , nierozumiem dlaczgo wydaje ci sie niewyrazna, i zdaje mi sie ze praca niejest taka zla(skrzydla jeszcze bede zmnienial, przekrztalcal).Blade jak piszez ze jest slabe to napisz gdzie widzisz blędy,zebym mogl jakos sobie poprwaic(takie cos jak: slabo rob dalej. wcale mi niepomoze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuje przybliżyc o co mi chodzi... otóz pracuj powoli a systematycznie. nie rób odrazu wszystkiego tylko skup sie na poszczególnych partiach. proponuje skonczyc głowe a dopiero póxniej wziąść sie za reszte jegomoscia smoka. zgadzam sie z wypowiedzią dynio co do skrzydeł.... mało maja ze skrzydłami wspólnego i bardziej przypominają kwałek materiału na wietrze. Twój smok jest czysto z Twojej wyobraźni czy ma byc wmiare podobny do koncepcji smoków ogólnie przyjetych? jeśli wedle wyobraźni to ok ale jeśli nie to wydłuzyłbym mu pysk, bo jak narazie jego pysk bardziej przypomina hiene albo tygrysa... chodzi mi o zeby i sam zarys głowy. patrząc na Twój szkic to reszta ciała jak i skrzydła wydaja sie troche za małe wstosunku do głowy i karku. przemyśl to. mam nadzieje że krytyka nie uraża cie tylko mobilizuje do dalszej wytęzonej pracy. w każdym bąź razie pracuj powoli ale dokładnie... proponuje skonczyć głowe a potem reszte. pozdrawiam i czekam na update\'y... :) ah i jeszcze jedna myśl... pytasz co jest słabe.... powiem tak... klimat pracy tworzą sczegóły, ogólnie rzecz biorąc detale.... niestety u Ciebie ich brakuje, jak narazie jest sam zarys. nie jest xle ale zawsze może być lepiej. 3m sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka, nigdy na forum mnie nikt nieobraził, chodzi mi oto ze takie zeczy bardziej mnie mobilizuja niz obrazają, tylko wolalbym jakies rady, kąkretne zeczy. a co do tego to jest to postac prosto z mojej glowy, szkrzydla dopiero zaczelem i niechce kopiowac innych(wole sam wymyslic)wiem ze bedzie duzo pracy, i jeszcze glowa jakos niemoge sie wziąc w garsc i skączyc.POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wporzo. jak czegoś nie wiesz to pytaj napewno znajdzie sie ktoś kto bedzie Ci w stanie pomóc, po to przecież jest to forum. Sam zamysł glowy calkiem ciekawy, musisz popracować nad jej rysami by nadać jej charakter. Musisz pracować w miare postępów chętnie skomentuje w sposób mysle kreatywny Twoją prace. Nikt nie jest doskonały i jak to powiadaja nie odrazu Rztm zbudowano. A początki bywają trudne... pozdrawiam i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności