Skocz do zawartości

Muad\'Dib


_michal

Rekomendowane odpowiedzi

w chwilach odpoczynku od gargulca robię model na contest na CGtalk. Jest to moje pierwsze podejście do malowania textur ręcznie, zatem wygląda, jak wygląda, do ale czegoś trzeba zacząć naukę ;) około 3,5k & 512x512 + 256x256:

 

 

paul_t3.jpg

 

 

paul_texture_2b.jpg

 

 

paul_texture_1.jpg

 

no i siateczka:

 

 

paul_w.jpg

 

i shaded:

 

paul_s.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajna postać, ale raczej z tego względu że Diuna to po prostu genialna ksiązka!

Choć postać sama w sobie też mi się podoba.

Czy ten strój jest do użytku na zewnątrz czy w pomieszczeniach? Jeśli na zewnątrz to Paul (czyli muad’dib – info dla tych co nie czytali książki) powinien mieć jeszcze kaptur no i dłonie chyba też nie powinny być odsłonięte. A ile sobie wyobrażam zasadę działania destylozonu (lub filtrfraka – nie wiem wg którego tłumaczenia masz książkę) to te rurki z nosa powinny być jakoś podłączone do stroju.

--Chris-- przeczytaj książkę to zrozumiesz dlaczego ma niebieskie oczy :P

eMPeck – ile dokładnie poligonów ma postać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przepraszam że obrazki poznikały, ale właśnie przenosimy się na nowy serwer, konfiguracja IIS, takie tam i jeszcze to trochę potrwa.

 

Chris - to jest rurka odprowadzająca wigotne powietrze z nosa do filtrfraka. A oczy są niebieskie z powodu nadużywania przyprawy

 

Giorgione - Limit contestu to 4,5k. Zatem mam jeszcze 1k w zapasie :]

 

mkk3a - strój ma jak najbardziej przypominać wersję filmową (taki jest właśnie contest na CGtalk - odwzorować postać z jakiegoś filmu), dlatego nie ma kaptura itd. Rurkę podłączę, jak najbardziej. Ile postać ma dokładnie to niewiem, jeszcze się nieco ilość zmieni, jak pousuwam niewidoczne ścianki z oczu i tej rurki, dodam końcówkę rurki, dam znać jak będę wrzucał update.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest racja, model raczej na kontest się nie nadaje - jest za mało \'charakterystyczny\'. Ale co tam, zawsze jekiaś praktyka i będzie do portfolio. Zastanawiam się tylko jak mi się uda go zriggować i \'oskinować\' do soboty, jako że nigdy tego nie robiłem... Model ma w tej chwili 3273 tris i więcej nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności