Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Technics SF-HD505


AlexB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zaprzeczenie jedno do drugiego - neon chowa sie w cudzym cieniu!!!

Rozumiem ze do finalu jeszcze daleko ale: te neony zrob zgodnie z istota dzialania - jako swiatlo area z zastosowaniem decay, no i wygas dominujace ostre oswietlenie bo bardzo kloci sie z neonami - te ostre cienie.

 

Natomiast zaskakuje zadziwiajaco dobra jakosc textur i duza zbalosc o szczegoly - widac ta cudowną precyzje jaka daje ACAD! No podoba mi sie. Pozostaje tylko wlasciwa ekspozycja wszystkich \"klockow\" i efekt bedzie bardzo dobry!

Mam nadzieje:)

 

pozdr

Marek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tam jest Bump - to powinno wygladac jak aluminium matowione drobnym papierem, musze jeszcze nad tym popracowac.

A tak poza tym to mam problem z wyswietlaczem - jest za ciemny, ale chcial bym to zalatwic samym materialem bez dodatkowego swiatla. self-illuminatin jest na 100 ale to za malo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ze nawet wyswietlacz ma dobra teksture... czemu ostatni render dales taka slaba jakosc?? .. zmien moze te przelaczniki spot i ten drugi na takie prostokaty wciskane.. bo te przelaczniki za bardzo nie pasuja.. to znaczy moze sa takie wieze ale jakos mi nie pasuja do takiej te wajchy :D.. ale ogolem zaje...sta praca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wynikly pewne problemy:

 

21-1.jpg

 

Po dluzszym czasie doszedlem do wniosku, ze przy importowaniu z Cada wystepuje blad. W V-Ray-u oboki przyciskow nie daja ciena, ale tylko w zaglebieniu, z przodu jest normlany cien. SC renderuje normlnie, chociaz light-tracerem nie sprawdzalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Świetna praca, świetny pomysł... i do końca coraz bliżej. Jeśli nadal chcesz rozjaśnić wyswietlacz, to nałóż na materiał VRayMtlWrapper bez usuwania poprzedniego oczywiście. Aby zwiększyć intensywność świecenia, zwiększasz parametry w VRayMtlWrapper - Generate GI i Receive GI (domyslnie ustawione na 1).

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos mnie nie przekonuje taka kompozycja, niepotrzebnie takie makro i taka plytka glebia ostrosci.

Tu chodzi o pokazanie sprzetu - całej wieżyczki a nie \"detalu\" przycisku POWER :)

Moze cos w ten desen:

http://www.vintagetechnics.com/integrated/sua600.htm

 

ewentualnie dodaj jakis nieregularny blok czarnego lub bialego marmuru jako podstawe. Moze jakby Ci sie chcialo - obok jakas trąbka lezec - takie \"smaczki\" zawsze widnieją na instrukcjach do klocków Technicsa...

 

pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności