Skocz do zawartości

V-ray 1.5 SP3 max 2010


Altres

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

na odwrocie pudelka jest jak to zrobic - skoro masz oryginal, to znajdziesz ;)

 

To się ubawiłem:) skoro jest oryginał..To proponuje sp4. Morze będzie szybciej renderował ;)

A tak na poważnie..Morze wina sprzętu i co konkretnie chcesz ustawić? Silnik pod boxa.? :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry że nie odpisywałem ale nie miałem neta przez ten okres czasu, to tak pudełka nie mam kupowałem przez neta i wiesz jakoś mi nie wysłali screena pudełka a co do renderowania to box wyglądający jak szafa jest renderowany 1 h i dlatego pytam się jak ustawić vray bo nie wierzę że aż tyle powinno renderować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmień frame buffer na ten vrayowy a nie standardowy maxowy , w innym wątku kolo napisał że mu pomogło.

 

VS_ : Nie chcesz pomagać to przynajmniej nie przeszkadzaj.

Edytowane przez zdeno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no większy już nie urosnę, bo w moim wieku to już tylko w szerokości może przybyć a tego wolałbym uniknąć. Jakby mnie pies nie pogonił jak szedłem na randkę to mógłbyś mówić do mnie Tato tak też z szacunkiem szczeniaku ;)

 

i jakie Ty masz prawo oceniać czyjkolwiek tupet albo legalność oprogramowania? Cieszę się że rozbawiłem :D cienki jestem w CG to chociaż sobie popiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię pomóc w problemie, ale jak widzę bezczelne oskarżanie o kłamstwo i olewanie nowych userów to aż mnie trzęsie.

Na jakiej podstawie wysnułeś wniosek, że gość kłamie? Bo ma typowy problem? Weź pod uwagę że ten sam objaw może być spowodowany różnymi przyczynami.

Naprawdę, VS_, większość Twoich postów jest wartościowa, ale zbyt ufasz swej nieomylności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki MKeruj - staram sie pomagac na ile moge, ale na klamstwie ciezko bazowac jakakolwiek pomoc. kolega opisal typowy problem dla tej wersji maxa z tym vrayem po cracku, a vraya bez dongle'a troche trudno kupic online, pudelkowych nie ma :)

jakbysmy to ujeli od razu, to latwiej byloby doradzic - "przejdz na nizsza wersje".

 

Pozdrawiam!

 

a skąd wiesz jakie są defekty nielegalnej wersji sam ją uzywałeś i nie działała ? :)

 

 

ps. urodzilem sie za 3 sekretarza (jakbyco)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra już sam sobie poradziłem, a raczej wujek grafik, a co do problemu to był nim faktycznie frame buffer dzięki zdeno.

 

to cos nie tak z tym frame bufferem, ze wolniej rendernuje, wszystkie sceny w frame bufferze różnią się czasowo od tych renderenujacych w standartowym oknie? Powiedz wujkowi aby napisał do producenta softu ze sprzedali wam wadliwy program do komputera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności