Skocz do zawartości

Scena 3D: Arkach Warrior


Wędrowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Kto czytał "Achaję" Ziemiańskiego, powinien po samym tytule domyślić się w czym rzecz. Dla reszty niech to po prostu będzie model wojowniczki z polskiej książki fantasy ^^

 

Póki co, mam sam model i troszkę bardziej dopieszczony napierśnik. Hełm czeka jeszcze gruntowna przeróbka, bo muszę uwolnić się od antycznogreckich nawiązań^^ Zapewne dojdzie trochę detalu, jak na razie jest to mocny WIP.

 

3lady040.th.jpg wire004.th.jpg

Edytowane przez Wędrowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

po tym napiersniku sadzilbym ze ow wojowniczka ma z 60 lat, bo jest on zaprojektowany pod 'wiszace' piersi??!!, ktora mloda kobieta ma tak nisko cycuszki??, chyba ze ma jakas chorobe piersi i dlatego tak wisza, ale pozatym psuje to calosc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze kierujesz sie w strone anime

Wnioskujesz po materiałach? Te są tylko po to, coby model nie był zwykłą szarą bryłą ;) Wiadomo, nie będzie to fotoreal, ale bardziej zamierzam pójść w tą stronę.

 

 

M4rcus, dopasowane, bądź co bądź, to te pancerze nie były. Raczej każda miała to, co udało jej się zawczasu zabrać z wozu z zaopatrzeniem. Dla uproszczenia przyjmijmy, że tej mojej udało się zwinąć dopasowany sprzęt ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze ten biuścik na zbroi podniósł trochę do góry powiększył delikatnie zaokrąglił bardziej oraz rozstawił, ale to Twoja praca każdy ma swoje gusta w takich sprawach:).(dodatkowo za bardzo wygląda to na takie zlane pasowałoby pogłębić linię między....)

P.S Piszę to bo wiesz co sie pierwsze rzuci facetom w oczy gdy zobacza skończona pracę, pierwsze popatrzą na piersi i tyłeczek a potem że tam zabija jakieś smoka czy walczy z trolami,naturalny odruch:).

Edytowane przez bbandi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, toż to ma być zwykła wojowniczka, nie jakaś sex-bomba.

A facet potrafi myśleć również tym większym ośrodkiem myślowym, skoro już o tym mowa^^

 

Coś tam poprawiał jeszcze na pewno będę, ale wielkocycasta lalunia wyglądałaby raczej komicznie w zbroi i z włócznią w garści.

 

edit:

Mały up:

3lady46.th.jpg

Zmieniłem kadr, coby było troszkę bardziej dynamicznie, dodałem wstęgi na hełmie, ochraniacze na ręce, no i miecz. Tak, wiem, że jak na razie dwa ostatnie wiszą w powietrzu.

Edytowane przez Wędrowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności