Skocz do zawartości

Wiz 3D: Centrum handlowe w Moskwie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Cały model był robiony pod kątem animacji, wiec trzeba było zrezygnować z wielu detali (jak np. ozdoby sztukateryjne). Zresztą sam budynek ważył ponad 2mln poly nie mówiąc o reszcie sceny. Drugi szczegół to fakt, iż cały model powstał w 2 tygodnie a animacja w niecałe 6. Do dyspozycji miałem jednego sprawnego modelarza który mi zrobił wstępnie budynek bez teksów, resztę musiałem pociągnąć już sam.

Co do trzeciego ujęcia wizka powstała na podstawie dużej klatki z animacji rezygnując z liści na opacity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie wszystko wygląda nieco platikowo i ubogo. Nie podoba mi się materiał na tych walcowatych podłużnych elementach na dachu.

 

Kiedy przeczytałem opis przyszło mi na myśl coś takiego ----> http://www.cgarchitect.com/vb/37748-palace-white-roses-sochi-russia.html

 

Świetne. Jednak nie przy naszym budżecie i terminach. Ja musiałem zrezygnować zupełnie ze sztukaterii bo po prostu nie było czasu tego modelować. Co do wizek z linku też wdać, że zabrakło im prawdopodobnie czasu, a nie umiejętności, na dopracowanie otoczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności