Skocz do zawartości

Maya 2010


Vit

Rekomendowane odpowiedzi

Pytałem na konkurencyjnym forum ale niekt nie odp, czy do Maya czy też Maii jest jakas literatura w języku polskim, widziałem na stronie helionu ksiązke do wersji chyba cztery, ja posiadam 2010 czy warto kupic tę książke czy może wersja 2010 tak daleko odjechała że na niewiele mi sie ta ksiązka przyda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

...ja posiadam 2010 czy warto kupic tę książke czy może wersja 2010 tak daleko odjechała że na niewiele mi sie ta ksiązka przyda ?

 

Stać cię na Maya a nie potrafisz znaleźć do niej materiałów?

 

Generalnie przybyło sporo narzędzi, wiele rzeczy robi się inaczej ale idea i konstrukcja tego programu pozostaje nadal taka sama. Nody, DAG, DG, hypershade działają w ten sam sposób. Ale może lepiej zamiast tej książki kup sobie "Maya fundamentals" od Digital Tutors albo na 3dbuzz poszukaj czegoś darmowego (3dbuzz jest chyba nawet lepsze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wersi 4 zmienilo sie tyle ze bezsensem jest kupowanie tej ksiazki moim zdaniem. Duzo lepiej wydasz pieniadze na jakies dvd treningowe (te od Digital Tutors sa swietne dla poczatkujacych - problem jest taki ze juz nie mozna ich kupic bo DT zmienilo system dystrybucji i teraz placisz za ogladanie ich online. Jakos 40$ za miesiac, 400$ na rok). Wciaz jest jednak multum tutoriali platnych i darmowych i to na nich lepiej sie oprzec niz na starenkiej ksiazce. Jesli nie znasz angielskiego to tak czy owak daleko nie zajedziesz a jesli znasz to mozesz zawsze kupic sobie taka ksiazke:

 

http://www.amazon.com/Introducing-Maya-2009-Dariush-Derakhshani/dp/0470372370

 

(w wersji 2010 nie bylo zadnych zmian zasadniczo bo zamiast zmienic Maje to dodali do niej inny soft...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności