Skocz do zawartości

\"Bohater Ksiazkowy\" - Blade Runner


Cpt.Obvious

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fałdy płaszcza na dole strasznie dziwne- zprawiają wrazenie jakby miał pod nim ramę, zwłaszcza przy idealnie prostej dolnej krawędzi. Ustawienie tonów- najbliżej powinny być najsilniejsze kontrasty- u Ciebie wszędzie są równe (jeśli nie silniejsze na dalszych planach) a to trochę spłyca scenę. IMHO kolorystyka trochę za bardzo wyciszona.

 

Świateł Ci zazdroszczę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...cięzko mi wypowiedzieć się na temat symboliki...bo nie kojarze jush BR...jednakże co do sceny...budzi we mnie mieshane uczucia...nie czuje w niej BR raczej film z pamiętnymi słowami \"Oh my God...it\'s full of stars...\" malowanie jak zawsze na wysokim levelu...tylko prosze o szczegółowe tło...i nie bój się rozszerzyć sceny nie tylko na samą pannę...:)

 

pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrażenie jest ciekawe... jakby miała zsunąć się w przepaść lada chwila... i jej świadomość zagubienia, bezradności i lęku.... ja to widzę. Może trochę na wyrost dopowiadam, bo środków mógłbyś użyć mniej dosłownych ukazując jej psychikę, ale zapowiada się nieźle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga pracka mi sie podoba.

A pierwsza to chyba z \"Przeminęło z wiatrem\"

Tiger czuję niesmak jak czytam:\"Nigdzie nie napisałem, że robię bez referencji\" i wcześniejsze zdanie:\"Raczej nie będzie to scena zerżnięta z filmu bo równie dobrze mógłbym tu wrzucić screeny i było by prawie to samo\".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności