Skocz do zawartości

[3dmax] krzywy pivot


marcinW

Rekomendowane odpowiedzi

e... nie bardzo wiem dlaczego, ale jak daję symmetry to na wstępie mam krzywo ustawiony pivot (jeśli dobrze nazywam). nie bardzo wiem jak go ustawić idealnie - chodzi o kąt. reset pivot nie działa. Są gdzieś ustawienia do tego?

 

jak na zał obrazku:

 

pomocy!

 

EDIT: aha... przy mirror też krzywo wychodzi

Edytowane przez marcinW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

dzisiaj dopiero zauważyłem odpowiedzi :/ dzięki za odp! przyda się w przyszłości. Z tamtym problemem musiałem sobie poradzić ręcznie bo czas naglił. Wasze rady przydadzą się w przyszłości na pewno.

 

 

INNY PROBLEM:

Może nie będę zakładał nowego wątku żeby śmietnika nie robić a problem jest delikatnie pokrewny. mam zwykłą połówkę tube'a i chcę go obracać za pomocą zwykłego rotate. no i ten mój element ewidentnie traci kształt po obracaniu... rozciąga się itd. pierwszy raz mi się to dzieje więc nie wiem skąd się taki efekt wziął. proszę o pomoc co takiego niechcący wcisnąłem. Dzięki i pzdr

 

EDIT: przejrzałem kilka stron tu na forum i nie wygląda na to, żeby ktoś o to pytał. a mam nadzieje, że wybaczycie, że nie przejrzę wszystkich 150 stron w poszukiwaniu... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co napisałeś nie ruszałem niczego - a przynajmniej nic świadomie. wygląda to tak - najlepiej widać w prawym górnym oczywiście. po 90 stopniach jest o wiele dłuższy. po przekroczeniu 90stopni zaczyna znowu malec i na 180 jest tej samej długości.

 

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności