Skocz do zawartości

object has too many faces (more then 64k) to export.


Gość marcinb21

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marcinb21

witam

 

Jestem nowy na forum i pilnie poszukuję rozwiązania.

Robie uproszczony model stadionu do pracy mgr który chce wyeksportować w formacie 3ds żeby użyć w programie Relux. Było wszystko ok jak zrobiłem model trybun i exportowałemk. nastepnie zrobiłem jedno przęsło konstrukcji dachu i połączyłem z trybunami i exportowałem jako 3ds i pojawia mi się ten komunikat z tytułu tematu. Nie wiem co ma robić a jeszcze dużo elementów musze dorobić. Zaznacze że docelowo interesuje mnie całość jako jeden element ze względów programu docelowego. Widziałem bardziej skomplikowane bryły niż ta moja które dało się exportować. Może popełniłem jakiś bład przy modelowaniu. Pomóżcie!! Sprawa pilna dla mnie! Jakies sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gość marcinb21

właśnie w tym problem że ten drugi program czyta tylko 3ds. Czy macie jakieś namiary na plugin obj? nie znam jej dokładnie ale może się przyda.

Jakies inne pomysły. co to za problem wogóle mam z tym exportem?

chyba że jest jakaś nakładka exportująca w formacie rlx3d?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcinb21

niestety w sofcie docelowym nie moge tego skeić. jeżeli oddzieleni wrzuce kazdy element to mi się jeszcze dodatkowo rozjeżdżają i nie mam szans na ustawienie ich według docelowej pozycji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KŁANIAM SIĘ DO STÓP!!! IT'S WORKING!!!

problem był z eksportem z 3ds max do cinemy 4D modelu zapisanego w 3ds - bryła o znacznej /ZNACZNEJ!!!/ ilości polygonów - rozwalała się albo i wogóle jej nie było widać w scenie po exporcie!

format OBJ dał rade :) plik wielki..ba! gigantyczny ale max przerobił i wszystko gra! :D

 

so: BIGGGGG THX 4KLICEK :)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności