Skocz do zawartości

Domek piętrowy


noted

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Dawno nic nie pisałem i nie wrzucałem, to myślę że warto będzie teraz poprowadzić taki mały projekcik przez forum.

 

Będzie to domek piętrowy na podstawie planów znalezionych w necie (ale z grubsza tylko na potrzeby wymiarów pomieszczeń). Wykonałem mały szkic/koncept w sketchupie mam zamiar dopracować przerzucić do maxa i tam już detale + render.

 

Ok koniec gadki czas na screeny:

 

project01.jpg

 

project02.jpg

 

project03.jpg

 

project04.jpg

 

project05.jpg

 

project06.jpg

Edytowane przez noted
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dobre, tylko powiedz mi do czego służą te wąskie przestrzenie (konkretnie 2) To jakieś piony kanalizacyjne/ciepłownicze/wentylacyjne? Pytam bo kiedyś będąc w Czechach w hotelu widziałem coś takiego - zdejmowałeś panel ze ściany w łazience, wchodziłeś w ścianę i mogłeś wyjść o kogoś w kiblu na innym piętrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to wydaje mnie się że to przestrzeń na rury (ponieważ to jest górne piętro) idące z dołu (bo to idzie tylko przy pomieszczeniach łazienkowych), ale niestety nie jestem architektem więc nie mogę się wypowiedzieć na 100% tak było w planach z których korzystałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...te chude to rzeczywiście piony instalacyjne ale i zabudowa stelaży do wieszania kibelmuszli itp. - może to być także zabudowa ściany celem wykonania wnęk na półki, szafki itp. (chodzi mi głównie o przestrzeń w łazience "górnej lewej" - bo jak na same piony to za dużo tych ścianek a to przecie domek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności