Skocz do zawartości

\"Bohater Książkowy\" - Harry Potter 2020 (Cyberpunk impression)


Wojtala

Rekomendowane odpowiedzi

najbardziej do mnie przemawia ta ostatnia... chociaz cos ci sie z kolankiem lewej (jej lewej) nogi pokrzaczylo (w pierwszej propozycji z 29-5-2004 / 22:47 bylo juz ok)... jak nie bedziesz mogl go dopracowac to mozesz zawsze zaslonic jakas pelerynka ;-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Okej Ananke. Tylko jedna rzecz i słowa Ci już nie powiem ;) Najwyraźniej nie zrozumiałeś o co mi chodziło, bo twoerdzisz, że lubisz tworzyć nowe rzeczy. W mojej ostatniej wypowiedzi tłumaczyłem, że właśnie nie stworzyłeć nic nowego, po prostu zbagatelizowałeć temat ;) Poza tym, to nie ma nic wspólnego z pokorą ;)

 

Ale okej, zamknijmy to, ja się wypowiedziałem :)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

comodo: hehe - dooobra niech ci bedzie - bagatelizuje a nie tworze - bylem glodny i zezarlem delikatnie utkany koncept pottera i wyplulem bagatelna bagatelizacje :-D

 

 

Jak chcesz czegos na powaznie, a nie cyberpunkowy remake, to zapraszam na moja stronke i/albo zapraszam do lektury mojego komiksu (w antologii komiksow LABIRYNT) :D Poki co wracam do zabawy -w Robo-Rona i Hyper-Hermione :D

 

little ninja: tak tak - psotaram sie tak zeby bylo widac ze opiera sie o martwego weza :D

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.. wrzucam prawie najnowsza wersje do ocenki... WIP pelna para - jeszcze narysowanie hermiony rona weza podlogi efektow i popraweki mam w planie

 

kompresja zjadlam wiekszosc szczgolow dalekich planow i faktur :D

 

 

harrypotter2020_09.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.... cytujac kogos wypowiadajacego sie na temat cyberpunka 2020: \"w cyberpunku najfajnieszje jest to ze mozna miec jaja ze stali\" i tego mi tu wlasnie brakuje... hary dalej wyglada jak grzeczny chlopiec juz nie mowiac o tej pani... ten gosc z irokiem jest w miare ok....

 

teraz co do miecza... pomijam design bo to juz kwestja gustu ... ale jak on go trzyma?... wyglada troche jakby to nie byl miecz tylko taki kastet dosc dlugi..

 

edit: a no i mam nadzieje ze ten waz-czy-co-to-innego-jest bedzie jakis zjechany, pochlastany, podziurawiony jak sito i w kaluzy krwi...... bo tak to wyglada jakby go dzieciaki nudna gadka wykonczyly.....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wachalem sie miedzy lightowym a mocnym klimatem ... chcialem zrobic podziurawionego weza, harrego z mina rambo,krwia wszedzie i miechem na pazurach panny ... ale jakos sie odechcialo jek uslyszalem ze przesada tak biednego harrego i wogole lepperiada i to w przedszkolu sie tak rysuje:D wiesz nawet po twoim poscie mi sie znowu zachcialo .... zrobie podstawe lightowa a pozniej zaczne dodawac hardcore z horroru cyberpunkowego i jaja ze stali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hary dalej wyglada jak grzeczny chlopiec

 

czy ja wiem.. dla mnie wyglada jak kawal sk..syna :) Kobita wreszcie ladna :) I wlasnie jej uroda, jakis dziwnie chamski/wyzywajacy wyraz twarzy Pottera + grozny Rona i mysle, ze to sie bedzie ladnie uzupelnialo. Jakby wszyscy mieli wykrzywione wsciekle twarze to by

byl przesyt.

 

pochlastac potwora faktycznie byloby na miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to kolezanka okreslila :

\"Ron zawsze mial taki ... obledny wzrok

niby wiesz...pierdoła i wogole,ale zawsze wiedzialam, ze za tym wzrokiem niewinnym sie cos kryje...\"

 

jezeli chodzi o dodanie ilustracji troche mocniejszego klimatu: mysle o zmasakrowaniu ciala weza oraz zakrwawienie pazurow Hermiony... :D

i zamierzam poprawiac mieszac dodawac co sie tylko nawinie :D

 

dzieki za komentarze i czekam na wiecej :D

 

 

harrypotter2020_11.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz wyobrazam sobie pikiety pod moim blokiem z haslami: \"Harry to nie rzecz\" \"Zabiles Harrego\" \"Wojtala :jestes dumny z siebie? - Stworzyles banalny banal\" hehe

 

juz powaznieje juz juz :D jeszcze sporo pracy...

 

Tiger: no wiesz niektorzy lubia taaakie nozki (ale to chodzi ze taka dluga tak?) :D a co do usmiechu to masz niezle oko - zmienilem i zapomnialem odmienic...

 

 

harrypotter2020_12.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny updejcik - wszystko co mialo byc jest - teraz poprawki ustawianie leveli itp. (slonce zaszlo i troche inaczej to oczywiscie wyglada na monitorze...)

 

czy ostateczna wersja moze byc formatu :

1100*1430 (ew.1000*1310) ?

do tego jeszcze ok 3 przyblizenia?

 

 

harrypotter2020_13.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czy ostateczna wersja moze byc formatu :

tak, moze

 

Jeszcze pokrotce szybka opinia moja. Robal lepiej wygladal z gdzies zapadlymi oczami jak w poprzedniej wersji, tu troche zbyt komiczny jest. W ogole poprzednia speedowa, niedopowiedziana wersja potwora byla ciekawsza. M.in. wydawal sie bardziej oslizgly. Kobiecie przydalo by sie jakos podkreslic ksztalt piersi coby ponetniej sie prezentowala. Teraz ma jakby wypchane watą. Mysle, ze konkretniejsze przejscie miedzy tonami (tak jak miales na szkicu olowkowym) powinno pomoc.

 

Bardzo fajna ilustracja wyszla :)

 

Aha jeszcze jedno. Po lewej jest kolumna, wg mnie warto byloby ja troche rozjasnic, bo lewa strona przez ta czern zrobila sie troche \"dziurawa\"

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no minka harego juz konkretniejsza... rudzielcowi moze troche zmarszcz twarzyczke gdzies tak pomiedzy brwiami bo tak troche wyglada jakby byl zdzwiony... i ciagle nie jestem przekonany do panienki..... wyglada jak pierwsza lepsza czirliderka z filmu o amerykanskich nastolatkach.... osobiscie bardziej mi sie podobala ta bardziej dzika (mrauuu...) wersja.... no ale to twoja praca.... tak czy inaczej raczki ma cos zaczyste.... wrzuc jej tam chociaz pare metalowych plytek albo jakies kabelki... no i ten gest reka wyglada jakos dziwnie...

 

no to sie poczepialem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by bylo na tyle jezeli chodzi o mnie - bardzo dziekuje...

 

licze ze zrobilem troche zamieszania i ruchu na grupie. mimo ze jak juz zaczynalem to faworyci juz konczyli - nie bylo wiec latwo- ale chcialem podjac wyzwanie i zrobic troche konkurencji :)

poza tym mialem frajde, bylo super, zdrowko wszystkich pan i wesolej choinki!

 

Na zakonczenie chcialem podziekowac tym wszystkim ktorzy poswiecili troche czasu zeby pomoc mi stworzyc ta cyberpotterowa wizje!

 

gut najt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności