Skocz do zawartości

Wiz: salon


plasti

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

z racji tego ze nie pamietam kiedy siedzialem w jakis wizualizacjach postanowilem wydlubac jakis salonik, o to jego efekt....

 

jak zawsze maxior i vray, oraz troszku postprodukcji w ps.....

 

renderowalo sie jakies 3h w rozmiarze 2400x1280....

 

salon.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dzieki temporal, juz myslalem ze same wytykanie bedzie......

marcin_ps - czas wykalibrowac monitor

touch - zgodze sie

jymal - jesli odnosisz sie ze swoim twierdzeniem sadzac ze to skora to sie zgodze,

ale to jest skoropodobne, dlatego dalem material plastikopodobny

maksymilion - kwestia gustu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swiatlo przepalone, fotele maja za bardzo nasycona czern odcinaja sie od reszty, meble dlatego dzwinie wygladaja przez ta texture bo widac na niej powtarzalnosc postaraj sie zlikwdowac to na texturze a bedzie napewno lepiej.

ogolnie pracka wyglada ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszanka wybuchowa, niektore calkiem stare, robione kiedys i na plytkach pozostawiane, robilem porzadki i jakos tak wyszlo ze mi wpadly w rece, ale ogolem inspiracje>>>>> google>>>interiors....

 

upek bedzie pozniej, wszystko mi sie wysypuje, zaraz zaczynam format.....

Edytowane przez plasti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skóra na fotelach... mankament tego obrazka, jeden z głównych elementów i porządnie sknocony. guma, plastik to tak, ale nie skóra, derma.

 

Okno... no skoro już bierzesz sobie projekt salonu, pomyśl o tym, że powinny być tam jakieś klamki czy coś.

Przepalenie woła o pomstę do nieba. Lubię poprzepalać rendry, ale tutaj mamy jakąś eksplozję nuklearną za oknem.

 

Design mebli pachnie mi taniochami z ruskiego targu. Szklany stolik... jezu powoli mam dość tych szklanych pierdów.

 

Ogólnie: kolejna wizka z dużym oknem, szklanym stolikiem, skórzanymi meblami, jasną podłogą... Nic nowego odkrywczego, nic specjalnego. Gdybyś chociaż naprawił to miodnym światełkiem i jakimiś porządnymi shaderami... no to byłoby in plus. A tak... ciężko się na to patrzy. Za wcześnie na finished.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności