Skocz do zawartości

exterior: Dom Sudecki


Krs

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mi osobiście nie chciało by się dzień w dzień zasówać po schodach.

A co jak przyjadą znajomi z dzieckiem, wózkiem, wanienką lub rodzice, dziadkowie.

 

Bardzo lubię takie tarasy w tego typu domkach, bo można zjeść obiad, kolację nawet przy złej pogodzie.

Mężczyzna ma jakoś dziwnie czerwoną twarz i nie wiadomo czemu - pewnie go wycinałeś, trzeba było poprawić mu kolor twarzy.

Pokaż jakieś rzuty, przekroje i elwacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za opinie.

Rampa jest zaprojektowana rownolegle do schodow i siega tylnego tarasu domu.Mozna sie jej faktycznie nie domyslac patrzac z tego ujecia, bo jest ponizej terenu.Na niej sa umieszczone halogeny podswietlajace okladzine cokolu.

Sprobuje moze pozniej wrzucic inne ujecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem domu który wygrał konkurs, co do twojego domu to sie nie obraź ale przynosi na myśl duża stodołę z dużą ilością okien ( sam mieszkam w Karpatach i znam tutejsza architekturę). Dziwnie wysokie sa te kraweżniki i optycznie to byś nie wyjechał z garażu bryka ze by sobie nie uszkodzić zderzaka i jeszcze taki drobiazg czy przy tym iglaku to idzie jakaś scieżka bo w krawężniku brakuje elementu w załamaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz - masz:

 

http://bryla.gazetadom.pl/bryla/1,85301,7451457,Chata_sudecka_wiecznie_zywa.html

 

Jury konkursowe, nie tylko w tym przypadku, nie przepada za super-realistycznymi wizualizacjami. Wolą raczej rozwiązania bardziej ideowe.

 

IMO poziom prac jest dość niski.

 

BTW: też robiłem projekt do tego konkursu ale w końcu zrezygnowałem ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz.Nie wiem czy moj projekt zaslugiwal na jakakolwiek nagrode ale po opublikowaniu wynikow niezle zdolowalem.

Szacowne jury najwyrazniej samo sobie zaprzeczylo i oprocz kiepskiego poziomu nie trzymalo sie okreslonych przez siebie wytycznych regulaminu.

Mysle ze takich jak ja rozczarowanych napalencow jest wiecej.

Sam ksztalt bryly wynika wlasnie ze scislego trzymania sie wytycznych konkursowych.

 

s-vimes:ten kraweznik to jednoczesnie mur oporowy, celowo wyciagniety wyzej bo jest tam nieznaczny spadek terenu.Stad tez krzaczek wydaje sie wyrastac z powietrza.

Wydaje mi sie ze na manewrowanie samochodem zostawilem wystarczajaco duzo miejsca.

Edytowane przez Krs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

phi rzeczywiscie nagrodzonre projekty pretenszys :/ twoj troche malo charakterystyczny, moze troche za malo ideowy jak na konkurs(oni to lubia nawet jak idea na sile i nie ma wiekszego sensu). ale z drugiej strony duzy plus bo spokojny i dobrze osadzony w otoczeniu. troche nie pasuje mi material cokolu i bramy garazowej (taki biurowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności