Skocz do zawartości

2010 Design - bugi?


gregkilla

Rekomendowane odpowiedzi

#1 importowanie z autodesk architecture (dwg) - nie importuje mapping coordinates (max design 2009 robi to bez zastrzezen z tego samego pliku)

 

#2 viewport troszke "szaleje" tzn. czasem cus sie przesunie, czasem jakies dziwne kolory sie wyswietla na obiektach... w ogole jakos tak... lipnie - pamietam, ze problemy z viewportem w 2009 powodowal steering wheel i to drugie badziewie - czy w tym przypadku tez o to chodzi. Zaznaczam, ze defaultowo steering wheel jest wylaczony. Uzywam dx9 - na opengl scena chodzi zalosnie, karta 8800gs

 

#3 czasem nie dzialaja "opcje" viewportow - tzn. górny lewy róg -> np. [+][orthographic][edges...] - najezdzasz myszka, literki pieknie zmieniaja kolorek na zolc, klikasz...i cisza...

 

#4 jesli nacisne "configure advanced filter" w oknie "select from scene" -> znika w/w okno natentychmiast.... porazka jakas

 

#5 crashe czeste przy kasowaniu np. kamer albo swiatel (v-rayowych) i probie cofniecia (undo)

 

#6 brak podgladu obracanej mapy vrayhdr we viewporcie...

 

narazie tyle zauwazylem...

Edytowane przez gregkilla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

#1 Nie używam więc nie wiem

 

#2 Coś może ze sterownikami.Jeżeli opengl to nie dx9.Steering wheel trzeba wyrzucić fizycznie (było gdzieś na forum)

 

#3 U mnie działają(może to być problem z #2)

 

#4 Też działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#3 U mnie działają(może to być problem z #2)

 

#4 Też działa

 

#3 - akcja dzieje sie po zmianie quadmenu i nagraniu pliku jako startowy, robie wiec tak, ze przywrocilem defaulotwe quadmenu i z kazdym nowym uruchomieniem maxa laduje moje... upierdliwe

 

#4 a mi nie mimo service packa i hotfixa najnowszego... a najsmieszniejsze jest to ze zarowno maxa jak i v-raya mam oryginalnego za dotacje.... wrrrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności