Skocz do zawartości

Scena 3d : Mieszkaniówka jednorodzinna


kubapod1989

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A czy posiadasz jakiś plan do tej konstrukcji bo mnie zaitrygowało co sie znajduje w tych wąskich łukach, na razie to trudno cos powiedziec daj jakieś zbliżenie jedyne co mi nie leży to te okna(5szt) na ścianie prawego narożnika jakiś chaos mniejsze większe pionowe poziome nie w jednej lini, no i proporcje drzwi też leżą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc tak:

konstrukcja - ściana z cegły - trójwarstwowa

chaos po prawej stronie zamierzony aby urozmaicić elewacje

proporcje drzwi wydają mi się jednak słuszne przy założeniu że cały budynek ma 7m wysokości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Twój projekt czy robisz tylko wizualizacje? Tak żeby było wiadomo na temat czegosie wypowiadać.

 

Tak jak wyżej.. poszukaj i pokaż ciekawszych kadrów, pokaż więcej żeby był temat do rozmowy. W tej chwili jest tylko dość mały obrazek z daleka. Masz tam jakieś historiw na dziedzińcu, postaraj sie pokazać je bliżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jasności projekt mój. Pokaże plansze jak skończę. Jedno pytanko : jak zrobić vray displacement na trawie jeśli jest nałożona multimateriałem na editable poly i róznych ID ? Dzięki za komentarze. Jutro aktualizacja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rendery z wnętrza zespołu. Proszę o komentarze..

silnik - vray

wiem ze trawa wygląda strasznie, ale nie potrafię dobrze rozłożyć grundvizem. Macie może jakiś fajny tutek do tego ?

maly1.pngRendery z wnętrza zespołu. Proszę o komentarze..maly2y.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha po pierwsze trawa cos ty tu wsadził jakis plane z dzikim noisem to jest poprostu straszne, wystarczy dobry materiał rzucony na plane z bump i displace albo tutorial trawki znajdziesz na forum w starych tutkach. Po drugie te cegły to sa jakieś takie płaskie pewnikiem zwykły materiał z mapą murka dorzuć do materiału mapę bump i pomajstruj jej współczynnikiem odrazu cegły nie bedą takie płaskie.Po trzecie cos w oświetleniu sceny jest nie tak te drzewa powinny bardziej wyrażne cienie rzucać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności