Skocz do zawartości

Polka zwyciężyła w konkursie na plakat promujący Dzień Europy 2010


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Miło nam poinformować, iż w konkursie na najlepszy plakat promujący Dzień Europy 2010 zwyciężyła Polska - Maria Mileńko. Gratulujemy! Prace finałowe na które głosowali internauci można oglądać na stronie www.designeurope2010.eu

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=998

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nasz jest słaby, oldskulowy plakatyzm z lat 60 PRL'u....ale jest tez dużo słabizny w pozostały, 2 i 3 zdecydowanie lepsze. Ale najbardziej obrzydliwe jest to jak to zostało rozegrane. Prawie jak Eurowizja-każdy głosuje na swoje bo to nasze, bo to polskie, i jeszce ten nieszcesny wykop.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto moze wiedziec czy nie ma takich wykopow w innych krajach. Ja bym bronil tej pracki, bo mimo ze jest troche "trendy" to calkiem ladna i zgrabna.

To co na 2 miejscu to juz widzialem cos podobnego na koszulkach, 3cie miejsce fajny pomysl, ale jakos jako plakat nie jest takie super. 4- lipa, 5-te kiepskie techncznie, 6-te- nie mam zdania, 7-me modne, 8-me- nie do konca, 9-te- ratuje brk flary.

Oczywiscie nie jestem expertem a to sa tylko moje opinie, ktorymi sie dziele :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pisalem wczesniej, ale tez mi sie tak to wydawalo, ze to zwykle polkie cwaniactwo: ] rozspamowac wszytkim na jakis naszych klasach czy innych gownach i sukces murowany. ja juz dawno sobie powiedzialem ze nie biore udzialu w niczym gdzie wygrana/przegrana zalezy od plebsu.

 

IMO 2 jest super, pisze to jako laik ktory nie zna sie na konwencjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności