Skocz do zawartości

Łazienka- proszę o konstruktywne uwagi


ajnsztajnik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

za ciemno i materiał baterii trafiony ot tak sobie - ale na pewno fachowcy napisza Ci cos więcej.

 

ps. nie wiem co lustro odbija, tak być nie powinno, raczej... już wiem, masz lustro z drugiej strony.. mówi się trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakby to mozna bylo zrobic lepiej ? ceramike i metal np ? bardzo sie staram zeby to wyglalo jak trzeba ale fakt jeszcze daleko od idealu. Takze jezeli mozesz mi podpowiedziec jakies konkretnie ustawienia to bylbym zobowiazany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak wyżej . Pozatym jakos tak pusto ,rozumiem ze to taka minimalistyczna łazienka ale popracował bym nad samą architektura dodaj jakies fajne kafle\dekory na scianie z lustrem ,moze powieś jakas duza grafike w kolorystyce.Samo lustro bym podswietlil od tyłu.

Na podłodze masz deskowanie co raczej stosuje sie na powierzchniach pionowych, pomysl jakbys mial takie cos sprzatac ,pozatym jakas listwa przy podłodze by sie przydała (z praktycznych wzgledow)no i troche te połaczenie sciany z podłogą uplastyczni.ta dziura na drzwi jakos taka nie atrakcyjna moze niech idzie do sufitu albo zrob w jakiejs azurowej sciance.

Generalnie brakuje koloru, kadr jest do bani-perspektywa leci na głowe.

W lustrze odbuja sie chyba pisuar-nie za wysoko jest umieszczony?

Nie staraj sie ujac wszystkiego w jednym niesymetrycznym kadrze bo robi sie miszmasz.Wyglada to troche jak pomieszczenie w stanie surowym, Lubie takie rzeczy ale u ciebie to jeszcze nie to.

Co do samego renderu to sa tu prawdziwi fachowcy ,oni ci doradza.

pozdrawiam

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

A teraz wyszło przynajmniej troszkę lepiej moim zdaniem, co o tym sadzicie ? ;) Bardzo dziękuję Wam za te uwagi, każda się przyda.

 

sbnoc01.jpg

Mam jeszcze taki problem, że jezeli lustra na przeciw siebie zaczynają odbijać się wzajemnie odbicia nie dążą do nieskończoności, co radzicie?

 

piateknoc04.jpg

Edytowane przez ajnsztajnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności