Skocz do zawartości

Production Focus: Meindbender


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Na łamach serwisu CGSociety pojawił się artykuł opisujący kulisy powstawania pewnego animowanego filmu szwedzkiego studia Meindbender. Twórcy dzielą się wiedzą dotyczącą problemów z jakimi się spotkali, dzielą się również informacjami związanymi z nadawaniem postaciom plastelinowego wyglądu i wykorzystaniu w tym celu Maxwell Rendera.

 

Więcej: http://features.cgsociety.org/story_custom.php?story_id=5493

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wypiąłem sie troche z majki i nawet nie wiedziałem, że takie cudo powstało. Dobre to.

 

Ileś lat temu próbwałem osiągnąć podobny efekt w maksie ale sie wyłożyłem, a tu zrobione to jest perfekcyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc
Co to znaczy vikingu "nawet jak na Mayke" ... to znaczy, że da się gdzieś robić lepsze rigi niż w Mayi? :) Pomijając internal software ILM'u czy Marionette Pixara oczywiście :D

 

cos ci chyba cukier skoczyl :D

 

nawet jak na Mayke, bo w mayce mozna robic dowolnie skomplikowane rigi ktore o dziwo dzialaja... wiec masakrycznie dobry nawet jak na inne dobre rigi z mayki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie :) nie skoczyło mi nic .. dziękuję za wyjaśnienie :) Czasami w internecie jest tak, że łatwo opacznie zrozumieć czyjąś wypowiedź. Tym razem padło na Ciebie :]

Napisałeś : "rig masakrycznie dobry, nawet jak na Mayke a juz rozne cudenka widzialem" ... a ja zrozumiałem to, że jesteś zdziwiony, że taki rig da się w Mayi pocisnąć. No ale rozumiem, że w odniesieniu do innych rzeczy, które widziałeś. Widocznie jeszcze za mało .. HAHA :D pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności