Skocz do zawartości

Obiekt 3D: granat Bad Company 2 + Animacja 3D


Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

 

Praca leciutko z okazji nadchodzącej premiery gry Battlefield Bad Company 2 lecz prawdę mówiąc sam granat zrobiłem jakiś rok temu.

 

Przygotowałem ją pod tapetę systemową w rozdzielczości 1920x1200, można ją pobrać [tutaj]. O ile się komuś spodoba ;)

 

Moim celem nie było "zrównanie" się poziomem z pierwowzorem choć nie mówię, że nie chciałbym :). Była to po prostu troszkę wolna kreacja. Nie wiem co to jest za podłoże ale jakoś mi leży :P

 

Aktualnie leci rendering animacji tego granatu, jeżeli wszystko pójdzie ok możliwe, że go wkrótce opublikuje.

 

pozdro :)

 

3Ds, vray, photoshop

 

bad_company_2_grenade_med.jpg

 

 

I w końcu animacja, rendering prawie zabił mojego kompa ;) Link poniżej :)

 

http://sebastianzielinski.blogspot.com/2010/02/bad-company-2-grenade-animation.html

 

 

 

Edytowane przez Weapon Of Choice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no mało coś podobny do ogrinału:

Grenade.jpg

5159.2.jpg

ale sam powiedziałeś że "Moim celem nie było "zrównanie" się poziomem z pierwowzorem choć nie mówię, że nie chciałbym :)"

Edytowane przez indian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nienaturalna ta animacja, nie mam granata (-u) pod ręką, ale chyba nie odbijałby się od podłoża w ten sposób, ale po prostu poturlał;) Ten sprawia wrażenie, że jest z kauczuku, poza tym on się nawet nie odbija ale podrywa, jakby ktoś od góry ciągnął za sznurek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności