Jump to content

Weapon Of Choice

Members
 • Content Count

  156
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Good

About Weapon Of Choice

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Warszawa
 1. AppsBow Sp. z o.o. www.appsbow.com - design/reklama/wizualizacje Poszukujemy osoby na stanowisko Unreal Engine 4 Specialist Forma zatrudnienia: umowa o dzieło/etat, praca na miejscu w biurze w Lublinie Obowiązki: przygotowywanie map/pomieszczeń/budynków w silniku UE4 Wymagania: dobra/bardzo dobra znajomość UE4, mile widziana znajomość modelowania obiektów technicznych w 3D. Wymagamy również wykonania zadania próbnego. Dodatkowe informacje: preferujemy osoby do pracy na miejscu w biurze w Lublinie, jeżeli takiej osoby nie znajdziemy rozpatrzymy propozycje pracy zdalnej. CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy przesyłać na adres: [email protected], a w temacie prosimy w zależności od typu współpracy "UE4 praca na miejscu" lub "UE4 praca zdalna".
 2. AppsBow Sp. z o.o. www.appsbow.com Stanoiwsko: grafik 2D/DTP Forma zatrudnienia: umowa o dzieło/zlecenie, praca zdalna - jednak najlepiej (chociaż niekoniecznie) by osoba było z okolic Lublina Obowiązki: projektowanie materiałów graficznych i przygotowywanie ich do druku i/lub projektowanie stron WWW Wymagania: - wysoka kreatywność - świetne portfolio - ewentualna dobra znajomość zasad projektowania stron WWW - TERMINOWOŚĆ (gadka o uszkodzeniu dysku itp. nie przejdzie) Kontakt: Oferty proszę wysyłać na adres: [email protected], a w tytule proszę wpisać "Praca - Grafik 2D"
 3. Witam serdecznie, sprzedaję komputer Dell T5400 na aukcji: http://allegro.pl/dell-t5400-2xcpu-8x2-5ghz-12gb-win-7pro-500gb-i5388872350.html (nie wystawiam FV) Polecam, sprzęt daje radę :)
 4. AppsBow Sp. z o.o. www.appsbow.com Firma AppsBow zajmuje się szeroko pojętą kreacją graficzną oraz budowaniem aplikacji web/mobile. Poszukujemy: Grafik 3D/modeler. Forma zatrudnienia: umowa zlecenia / etat. Obowiązki: Modelowanie obiektów technicznych i organicznych. Kontakt: zgłoszenia proszę wysyłać na [email protected] (w tytule proszę umieścić: Max3D). Wymagane CV/Portfolio. Dodatkowe informacje: Szukamy sprawnego i szybkiego modelera, który bez trudu poradzi sobie z bardzo zaawansowanymi modelami technicznymi (modele silników/budowli/instalacji mechanicznych itp.) oraz z trochę prostszymi modelami organicznymi (a'la postacie z kreskówek). Ewentualne pytania proszę zadawać na prv na niniejszym portalu.
 5. Hej, zgłupiałem w modo jeżeli chodzi o sprawę wyświetlania tekstury na scenie bez wpływu na nią czynników związanych z enviro. Czyli by wyświetlała się w dokładniej tej samej formie w jakiej jest w pliku obrazka. Ma ktoś może jakieś pomysły ? pozdrawiam, WoC
 6. Witam, sprzedam dobrego lapka. Szczegóły w aukcji. Jest możliwość zakończenia jej przed czasem za rozsądna kwotę :) http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=2947242197 Polecam, w razie pytań zapraszam na gadu.
 7. Witam, jak w temacie tablet sprzedam za 1500zł, aktualnie jest na aukcji od 1zł ale nie pozwolę by poszedł za mniej niż przewidziałem :) http://allegro.pl/tablet-wacom-intuos5-l-najwiekszy-aukcja-bcm-i2947071518.html W razie pytań zapraszam na gadu.
 8. Tak, to co podałem jako przykład to jego prace. Jednakże wciąż poszukuję tych, o których mowa w temacie :)
 9. Cześć, ostatnio widziałem ładny obrazek przedstawiający superbohaterów i możliwe, że ich przeciwników. Były to ich miniaturki w 3D. Ślicznie to wyglądało, a wszytko stworzone było mniej/więcej w stylu jak na obrazku poniżej. Kojarzy może ktoś gdzie ten obrazek można znaleźć ?
 10. Witam, poszukuję osoby do wyceny i wykonania animacji loga. Animacja 2D lub 3D - w tym momencie ma dwa scenariusze, względem ceny zostanie podjęta decyzja, który zostanie wykonany. Wszystkich chętnych zapraszam do kontaktu pod: gadu-gadu: 860668 e-mail: zielinski.sebastian (at) gmail.com *Zapraszam tylko i wyłącznie osoby posiadające portfolio zawierające prace związane z animacjami loga lub pokrewnymi. Szczegóły zostaną przekazane po kontakcie. Preferowana forma rozliczenia to faktura, możliwe rozliczenie na umowę o dzieło. pozdrawiam, Sebastian
 11. Extrude Along Normal ! Thickness ! W końcu zalepiają braki w podstawach :) Gdy takie zmiany są w Softimagu to wiedzcie, że coś się dzieje ! ;)
 12. Dziś postanowiłem zrobić przeszukanie właśnie w tej sprawie na forum :) W końcu mi tablet normalnie działa ! Tnx !
 13. Dzięki bardzo, rozważę jeszcze te "dynamic cloth" chociaż mam wrażenie, że ubrania mogą dostosowywać się tak czy siak do danej pozycji. Jednak póki, co jeszcze mi się to nie udało. Zauważyłem, że "magnesy" które dodawane są do postaci przy spódnicy znajdują się tylko na biodrach i w tali, na udach i kolanach ich nie ma. Może jak dowiem się jak je dodać to rozwiąże swój problem. Dzięki jeszcze raz i dla oka przesyłam soczysty filmik upolowany na YT z Posera: POSER VID ;) pozdro.
 14. Cześć, przyszło mi pracować w strasznym programie do postaci gdzie powinno być wszystko ułatwione pod to, a jest utrudnione ;) Mam problem ze spódnicami. Może ktoś korzystał z Posera i wie jak ogarnąć ten temat. Otóż używam modeli G2 biznesowych i w momencie gdy nakładam na kobietę spódnicę nie dostosowuje się ona do nóg. Jedyna zależność jaka powstaje po "conform to" pomiędzy modelem postaci, a spódnicą to przemieszczanie się modelu spódnicy w osiach x/y/z bez jakiegokolwiek morpha na nogi. Czyli de facto spódnica cały czas pozostaje prosta, niezależnie czy postać stoi czy leży. Od razu zaznacze, że ubrania są dostosowane dokładnie do używanych modeli. Zna ktoś jakiś magiczny sposób na rozwiązanie tego problemu ? Dodam jeszcze, że nawet po dokładnym ułożeniu spódnicy poprzez parametry i zapisaniu takiej pozy postać ponownie z tego odtworzona znowu ma prostą spódnicę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy